• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Čtvrtek, 13 Říjen 2016 13:01

news

MFK – Proboštov 4:1 (3:0)

Góly MFK: Cicko 2x, Šíla, Peták.

V neděli 9. 10. 2016 hostil mladší dorost tým z Proboštova. Zápas byl z důvodu počasí odehrán na UMT.

Hned od první minuty zápasu měli většinu času míč pod kontrolou domácí a již v deváté minutě si vynutili prostřednictvím Šablera přímý volný kop, na který si postavil míč Cicko. Střela se trochu se štěstím pro domácí otřela o postavenou zeď a změnila směr do protipohybu brankaře (1:0).

V patnácté minutě si dovolil kličku na hranici pokutového území Cicko, míč posunul pro Šílu, ten zavezl míč za obranu a zvýšil podél padajícího brankaře již na 2:0.

Ve dvacáté třetí minutě vyrazil na výlet po levé straně do pokutového území Koutecký a nahrávkou pod sebe vybídl ke střele po zemi k tyči Cicka (3:0).

V desáté minutě druhého poločasu (50min) přišla změna v sestavě a dostala tak příležitost lavička. Chybou (nové) málo koncentrované obrany se dostali hosté k ojedinělé příležitosti ke snížení, kterou však dokázali potrestat (3:1).

Od této branky se hra vyrovnala, ale i tak dokázali domácí vstřelit důležitou branku k uklidnění hry. Po druhém pokusu od rohového praporku prostřednictvím Cicka, ten našel přetaženým centrem Petáka, který nezaváhal a upravil na konečných 4:1.

Sestava MFK: Elstner – Cicko , Hejna, Mikulka, Koutecký, Majerský, Jurinec, Procházka, Kučera, Šíla, Černý (Fišer, Jelínek, Šabler,Tran Bao, Peták, Rejč).

Trenér MFK: Novák David

Asistent: Kurcin Radek

Vedoucí: Jelínek Filip

inzerát číči

 

inzerát číči

 

inzerát číči

Inzerce

Banner
| + - | RTL - LTR