26.8. - 30.8.2019 (pro kategorii přípravek a žáků včetně dívek )

Začátek : v pondělí 26.8.2019 v 07.30 – 08.30 hodin

Ukončení : pátek 30.8.2019 v odpoledních hodinách, od 15.00 grilování

Sraz: každý den v 7:30 – 8:30 na stadionu v areálu FK Baníku Souš z.s.

1. trénink, hry: od 9:00

2. zábavné odpoledne od 14:00

Celý článek...

Čtvrtek, 13 Červen 2019 08:51

V posledním kole letošního ročníku fotbalové Divize B nastoupí naši muži v sobotu na půdě jedenáctého týmu tabulky – Sportovního sdružení Ostrá.

Náš soupeř v minulém kole zvítězil překvapivě na hřišti čtvrtého Motorletu 1:0.

Dosavadní bilance Ostré v letošním ročníku Divize B je 9-6-2-12, což znamená zisk 41 bodů při skóre 40:38.

V podzimním zápase na našem hřišti byl zápas rozhodnut již v šestnácté minutě, když se postupně trefili Nobst, Pátek a Štípek. Během utkání jsme měli ještě další šance, ale ty jsme neproměnili.

V minulé sezoně byl podzimní zápas na našem hřišti velice vyrovnaný. Zvítězili jsme sice 2:1, ale byli jsme v tomto ohledu šťastnějším mužstvem, které zvrátilo vyrovnaný zápas na svou stranu. Stalo se tak díky pokutovému kopu, který v 65. minutě proměnil Dolejší.

V jarní odvetě na hřišti soupeře jsme podlehli 2:3, když naše branky vstřelil Nobst.

Zápas Sportovní sdružení Ostrá – FK Baník Souš začíná v sobotu 15.6. od 14:00 na hřišti Ostré.

Úterý, 11 Červen 2019 07:34

Společný tým fotbalových žen Baníku Souš a SK Ervěnice-Jirkov odehrál poslední mistrovské utkání soutěže na domácí půdě s týmem z Kladna – Baník Švermov a vítězstvím v poměru 4:1 (poločas 1:1 – brankami Polívkové 2, Lukešové a Tóthové) uzavřel tak úspěšně sezónu 2018/19.

Ženy sdruženého týmu vstoupily do jarních bojů o mistrovské body s dvoubodovým náskokem právě před soupeřem z Kladna. Do konce základní části odehrály fotbalistky tři zápasy a ze všech odešly jako vítězky. Poté se tabulka rozdělila na dvě poloviny – první čtyři týmy hrály o vítězství ve skupině a o postup do barážových bojů o postup do České fotbalové ligy žen (ČFL).

Ostatní týmy pak hrály o konečné pořadí ve skupině. Díky plnému bodovému zisku si hráčky Souše/Ervěnic-Jirkova vytvořily do nadstavbové části velice slibný náskok 8 bodů – celkem v základní části soutěže získaly 33 bodů za 11 vítězství a pouze jedenkrát odešly jako poražené (po domácí prohře právě se Švermovem). I skóre bylo velice kladné – 57 vstřelených branek proti 12 obdrženým.

Čtvrtek, 06 Červen 2019 08:19

Naši muži přivítají v sobotu v rámci 29.kola fotbalové Divize B třináctý tým průběžné tabulky - SK Polaban Nymburk.

Náš soupeř v minulém kole doma překvapivě porazil silný Motorlet 2:0. dosavadní bilance Nymburku v tomto ročníku Divize je 7-5-4-12 při skóre 29:49, což znamená zisk 35 bodů.

V podzimním zápase na hřišti soupeře se hrálo bez branek, ale po penaltách jsme si bonusový bod odvezli domů.

V minulé sezoně nastupoval Nymburk v ČFL kde skončil na předposledním místě se ziskem 15 bodů a sestoupil do divize.

Zápas FK Baník Souš - SK Polaban Nymburk začíná tradičně v sobotu 8.6. od 17:00 hodin na Souši.

Čtvrtek, 30 Květen 2019 10:27

V sobotu nastoupí naši muži v rámci 28.kola fotbalové Divize B na půdě pátého týmu průběžné tabulky – SK Kladno.

Náš soupeř v minulém kole podlehl na půdě čtvrtého Meteoru 0:3.

Dosavadní bilance Kladna v tomto ročníku je 12-2-4-9 při skóre 36:32, což znamená zisk 44 bodů.

V podzimním zápase na našem hřišti jsme „vydřeli“ vítězství 2:1, po brance Štípka a proměněném pokutovém kopu Pátka.

V minulém ročníku v podzimním zápase na našem hřišti diváci branku neviděli, a tak o bonusovém bodu nakonec rozhodly pokutové kopy, ve kterých byli hosté šťastnější.

V jarní odvetě na hřišti soupeře jsme zvítězili 2:0, když naše branky vstřelili Zápotocký a Štefko.

Zápas SK Kladno – FK Baník Souš začíná v sobotu 1.6. od 10.15 na Kladně.

Pátek, 24 Květen 2019 06:37

Čtrnáctý Ostrov přivítáme na našem hřišti v sobotu v rámci 27.kola fotbalové Fortuna Divize B.

Ostrov v minulém kole doma zvítězil v brankově bohatém zápase nad Rakovníkem 5:3.

Dosavadní bilance našeho soupeře v letošním ročníku soutěže je 7-3-3-13, což znamená zisk 30 bodů.

V podzimním zápase na hřišti Ostrova diváci branku neviděli a v pokutových kopech na konci zápasu jsme byli úspěšnější my. Veliký podíl na zisku dvou bodů měl náš brankář Filip Pettík.

Zápas FK Baník Souš – FK Ostrav začíná v sobotu 25.5. od 17:00 hodin.

Pátek, 17 Květen 2019 07:49

Ústecký krajský fotbalový svaz ve spolupráci s GTM ÚKFS pořádal již 4. ročník soutěže v kategorii veteránů 40+ o titul přeborníka Ústeckého kraje.

První tři ročníky se hrály o tento titul s právem reprezentovat Ústecký kraj na Mistrovství ČR v této kategorii v podobě dlouhodobé soutěže. Letos poprvé se po dohodě všech zájemců hrál finálový turnaj za účasti 5 družstev systémem každý s každým.

Turnaj se uskutečnil ve středu 15. května 2019 od 17:00 hodin na hlavním hřišti areálu FK Baníku Souš v Mostě. Hrálo se v počtu 1+6 hráčů na dvou polovinách hřiště současně a každé utkání se hrálo 1 x 20 minut.

Účastníky finálového turnaje byly týmy: FK Teplice (obhájce loňského prvenství), TJ Oldřichov, FK Baník Souš, FK Slavoj Žatec a nováčkem v soutěži byl TJ Spartak Perštejn. V dresech těchto týmů jsme mohli zahlédnout i bývalé internacionály jako Pavla Verbíře nebo Petra Johanu a také mnoho dalších nedávných fotbalových hvězd ze severu Čech.

Čtvrtek, 16 Květen 2019 07:16

V soboru nastoupí naši muži na půdě dvanáctého týmu průběžné tabulky fotbalové Divize B - TJ Sokol Libiš.

Náš soupeř v minulém kole zvítězil na půdě pražského Motorletu 4:3. Dosavadní bilance Libiše v letošním ročníku soutěže je 8-3-2-12, což znamená zisk 32 bodů.

V podzimním zápase na našem hřišti jsme Libiš porazili jednoznačně 4:0. Naše branky vstřelili Nobst 2x, Štápek a P. Hlaváček.

V minulé sezoně náš soupeř nastupoval ve Středočeském krajském přeboru, kde obsadil čtvrté místo a po roční přestávce se tak vrátil zpět do Divize.

Zápas TJ Sokol Libiš – FK Baník Souš začíná v sobotu 18.5. od 10:15 na hřišti Sokola Libiš.

Úterý, 14 Květen 2019 07:26

FK Baník Souš – FK Brandýs nad Labem 2:1 (1:0)

Branky: 44.min. 1:0 vlastní ( Malý), 55.min 2:0 Bohata - 82.min. 2:1 Hamada

Ve 25. kole jsme na našem hřišti přivítali celek z popředí tabulky FK Brandýs nad Labem. První poločas utkání mnoho zajímavého nepřinesl. Utkání bylo velmi bojovné a převážná část se odehrávala mezi šestnáctkami. Na konci prvé půle jsme byli přeci jenom šťastnější my, když po důrazném ataku, poslal domácí obránce malou domu vedle nohy gólmana do vlastní sítě 1-0.

Druhou půli jsme znatelně přidali a začali jsme soupeře přehrávat. Vzápětí se to projevilo i na brankovém účtu. Po rohu z pravé strany, prošel přizemní centr na zadní tyč, kde byl připraven Bohata a ten po druhé uklidil míč do hostující branky 2-0.

V tu chvíli se zdálo být o osudu utkání rozhodnuto, míč jsme drželi na svých kopačkách, a navíc hosté šli po druhé žluté kartě do deseti. Znatelně jsme polevili a to se nám ihned vymstilo. Hosté tak dlouho důrazně napadali naše zadáky, až se jim doslova podařilo dotlačit míč do naší branky. V tu chvíli jako by je polili živou vodou a poslední desetiminutovka byla z naší strany naprosto zoufalá. Nakonec jsme byli rádi, že jsme uhájili vítězství 2:1.

Čtvrtek, 09 Květen 2019 07:45

Naši muži přivítají v sobotu v rámci 25. kola fotbalové Divize B šestý tým průběžné tabulky – FK Brandýs nad Labem.

Náš soupeř podlehl v minulém kole na domácím hřišti pražskému Motorletu 0:2.

Brandýs v této sezoně získal zatím 38 bodů za bilanci 11-1-3-9 při skóre 35:30.

V podzimním zápase na hřišti soupeře jsme podlehli Brandýsu 0:3. Do první obdržené branky to byl vyrovnaný zápas, ale poté byli domácí lepší a zaslouženě zvítězili.

Zápas FK Baník Souš - FK Brandýs nad Labem začíná tradičně v sobotu 11.5. od 17:00 hodin na Souši.