Pátek, 24 Květen 2019 06:37

Čtrnáctý Ostrov přivítáme na našem hřišti v sobotu v rámci 27.kola fotbalové Fortuna Divize B.

Ostrov v minulém kole doma zvítězil v brankově bohatém zápase nad Rakovníkem 5:3.

Dosavadní bilance našeho soupeře v letošním ročníku soutěže je 7-3-3-13, což znamená zisk 30 bodů.

V podzimním zápase na hřišti Ostrova diváci branku neviděli a v pokutových kopech na konci zápasu jsme byli úspěšnější my. Veliký podíl na zisku dvou bodů měl náš brankář Filip Pettík.

Zápas FK Baník Souš – FK Ostrav začíná v sobotu 25.5. od 17:00 hodin.

Pátek, 17 Květen 2019 07:49

Ústecký krajský fotbalový svaz ve spolupráci s GTM ÚKFS pořádal již 4. ročník soutěže v kategorii veteránů 40+ o titul přeborníka Ústeckého kraje.

První tři ročníky se hrály o tento titul s právem reprezentovat Ústecký kraj na Mistrovství ČR v této kategorii v podobě dlouhodobé soutěže. Letos poprvé se po dohodě všech zájemců hrál finálový turnaj za účasti 5 družstev systémem každý s každým.

Turnaj se uskutečnil ve středu 15. května 2019 od 17:00 hodin na hlavním hřišti areálu FK Baníku Souš v Mostě. Hrálo se v počtu 1+6 hráčů na dvou polovinách hřiště současně a každé utkání se hrálo 1 x 20 minut.

Účastníky finálového turnaje byly týmy: FK Teplice (obhájce loňského prvenství), TJ Oldřichov, FK Baník Souš, FK Slavoj Žatec a nováčkem v soutěži byl TJ Spartak Perštejn. V dresech těchto týmů jsme mohli zahlédnout i bývalé internacionály jako Pavla Verbíře nebo Petra Johanu a také mnoho dalších nedávných fotbalových hvězd ze severu Čech.

Celý článek...

Čtvrtek, 16 Květen 2019 07:16

V soboru nastoupí naši muži na půdě dvanáctého týmu průběžné tabulky fotbalové Divize B - TJ Sokol Libiš.

Náš soupeř v minulém kole zvítězil na půdě pražského Motorletu 4:3. Dosavadní bilance Libiše v letošním ročníku soutěže je 8-3-2-12, což znamená zisk 32 bodů.

V podzimním zápase na našem hřišti jsme Libiš porazili jednoznačně 4:0. Naše branky vstřelili Nobst 2x, Štápek a P. Hlaváček.

V minulé sezoně náš soupeř nastupoval ve Středočeském krajském přeboru, kde obsadil čtvrté místo a po roční přestávce se tak vrátil zpět do Divize.

Zápas TJ Sokol Libiš – FK Baník Souš začíná v sobotu 18.5. od 10:15 na hřišti Sokola Libiš.

Úterý, 14 Květen 2019 07:26

FK Baník Souš – FK Brandýs nad Labem 2:1 (1:0)

Branky: 44.min. 1:0 vlastní ( Malý), 55.min 2:0 Bohata - 82.min. 2:1 Hamada

Ve 25. kole jsme na našem hřišti přivítali celek z popředí tabulky FK Brandýs nad Labem. První poločas utkání mnoho zajímavého nepřinesl. Utkání bylo velmi bojovné a převážná část se odehrávala mezi šestnáctkami. Na konci prvé půle jsme byli přeci jenom šťastnější my, když po důrazném ataku, poslal domácí obránce malou domu vedle nohy gólmana do vlastní sítě 1-0.

Druhou půli jsme znatelně přidali a začali jsme soupeře přehrávat. Vzápětí se to projevilo i na brankovém účtu. Po rohu z pravé strany, prošel přizemní centr na zadní tyč, kde byl připraven Bohata a ten po druhé uklidil míč do hostující branky 2-0.

V tu chvíli se zdálo být o osudu utkání rozhodnuto, míč jsme drželi na svých kopačkách, a navíc hosté šli po druhé žluté kartě do deseti. Znatelně jsme polevili a to se nám ihned vymstilo. Hosté tak dlouho důrazně napadali naše zadáky, až se jim doslova podařilo dotlačit míč do naší branky. V tu chvíli jako by je polili živou vodou a poslední desetiminutovka byla z naší strany naprosto zoufalá. Nakonec jsme byli rádi, že jsme uhájili vítězství 2:1.

Čtvrtek, 09 Květen 2019 07:45

Naši muži přivítají v sobotu v rámci 25. kola fotbalové Divize B šestý tým průběžné tabulky – FK Brandýs nad Labem.

Náš soupeř podlehl v minulém kole na domácím hřišti pražskému Motorletu 0:2.

Brandýs v této sezoně získal zatím 38 bodů za bilanci 11-1-3-9 při skóre 35:30.

V podzimním zápase na hřišti soupeře jsme podlehli Brandýsu 0:3. Do první obdržené branky to byl vyrovnaný zápas, ale poté byli domácí lepší a zaslouženě zvítězili.

Zápas FK Baník Souš - FK Brandýs nad Labem začíná tradičně v sobotu 11.5. od 17:00 hodin na Souši.

Čtvrtek, 09 Květen 2019 07:32

TJ Baník Švermov – FK Baník Souš/SK Ervěnice-Jirkov 1:3 (0:1)

Branky Souše/Ervěnic: Svobodníková, Tóthová a Polívková; bez ŽK a ČK; 30 diváků.

Společný tým Baníku Souš a SK Ervěnice-Jirkov odehrál 3. kolo nadstavby o postup do baráže o ČFL a vítězství tři kola před koncem nadstavby jim definitivně zajistilo 1. místo v tomto soutěžním ročníku.

Ženy sdruženého týmu nastupovaly do utkání s vědomím, že pokud získají z tohoto utkání bod, tak jim první příčku v tabulce již nikdo nevezme. A to jim „svazovalo kopačky“, proto lze jejich projev v první půli hodnotit jako nervózní.

Utkání se hrálo opět na pěkném novém hřišti s umělým travnatým povrchem, a jeho menší rozměry pak vybízely k větší bojovnosti a osobním soubojům, a to se také i v tomto utkání potvrdilo.

Čtvrtek, 02 Květen 2019 19:49

Ve čtvrtek 2.5. tragicky zemřel člen kladenského divizního A-mužstva Filip Suchý.

Ve fotbalové kariéře si talentovaný obránce kromě Kladna, kde fotbalově vyrostl, zahrál v sezoně 2016/2017 třetí ligu za Litoměřicko.

Vyjadřujeme upřímnou soustrast jménem celého našeho klubu rodině a přátelům Filipa Suchého.

Čtvrtek, 02 Květen 2019 07:43

Na hřiště devátých Neratovic zajíždějí naši muži v sobotu k zápasu 24. kola fotbalové Divize B.

Neratovice v minulém kole podlehly na hřišti pražského Meteoru 1:2. Jejich dosavadní bilance v letošním ročníku soutěže je 8-3-4-8 při skóre 32:32, což znamená zisk 34 bodů.

V podzimním zápase na našem hřišti jsme zvítězili jednoznačně 4:1 po branách Prokopa a Vávry, kteří skórovali každý 2x.

V minulém ročníku na podzim jsme na hřišti soupeře získali cenný bod po remíze 2:2. Naše branky vstřelili Štípek a v 88. minutě vyrovnával na 2:2 Nobst. V prvním poločase jsme byli lepší a škoda neproměněné šance Štípka ze závěru prvního poločasu, vše by se možná vyvíjelo jinak.

V jarní odvetě na domácím hřišti jsme remitovali s Neratovicemi 1:1. Bonusový bod po penaltovém rozstřelu zůstal na Souš. Avšak z pohledu nezaujatého diváka si hosté zasloužili na našem hřišti zvítězit.

Zápas FK Neratovice/Byškovice – FK Baník Souš začíná v sobotu 4.5. od 10:15 v Neratovicích.

Středa, 01 Květen 2019 08:48

FK Baník Souš/SK Ervěnice-Jirkov – FC Mělník 5:1 (2:0)

Branky Souše/Ervěnic: Lukešová 2, Svobodníková, Tóthová a Novotná; ŽK – 1:0 a bez ČK; 40 diváků.

Společný tým Baníku Souš a SK Ervěnice-Jirkov odehrál 2. kolo nadstavby o postup do ČFL, tj. první čtyři týmy, které se umístily po odehrání základní části soutěže, bojují mezi sebou o skupinové vítězství a případný postup do ČFL. Týmům zůstaly body získané v základní části.

V tomto utkání se utkaly dvě nejlepší mužstva soutěže a všechny dosavadní statistky předpovídaly klíčové utkání – oba týmy na jaře získaly plný počet bodů, domácí ženy byly s náskokem 8 bodů v čele tabulky a soupeřky z Mělníka potřebovaly bodovat, aby se dostaly na „dostřel“ k prvnímu místu.

Úvod utkání patřil domácímu týmu žen. Do zápasu vlétly jako uragán, kdy využily zaskočené hráčky hostí. Již ve 3. minutě pronikla středem hřiště Svobodníková a technickou střelou obstřelila lapačku hostí – 1:0.

Neděle, 28 Duben 2019 20:10

FK Baník Souš – FK Olympie Březová 3:1 (0:1)

Branky : 56 min. Matyáš, 69.min. Zápotocký, 92+ min. Chodora – pokutový kop - 37.min. Kratochvíl

Další domácí mistrovské utkání sehráli hráči Souše s celkem z Březové. Hosté ještě k záchraně soutěže potřebovali bodovat a domácí chtěli zase odčinit zbytečnou porážku v Chomutově z předchozího kola a tak se očekával zajímavý fotbal.

Úvod utkání patřil domácímu týmu, kdy nejdříve v 10. minutě utkání v rychlém brejku utekl na levé stravy Chodora a přesným centrem našel hlavu spoluhráče Matyáše, který však nedokázal skórovat a míč skončil nad brankou hostující branky.

Po dalším průniku opět Chodory z levé strany do pokutového území měl ideální šanci skórovat Zápotocký, ale jeho jasná pozice mu nebyla nic platná, protože míč nohou pořádně netrefil. Hosté se postupem času dostávali také do hry, měli několik pološancí, nastřelili tyč domácí branky a v 37. minutě udeřili i brankově, když se hlavou v domácím pokutovém území prosadil jejich hráč s č. 20 Kratochvíl Marek 0-1.

Domácí se poté ze všech sil snažili hru vyrovnat, ale nedařilo se, jakoby na domácí tým padla deka.