• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.

Mládež - Soušští tygříci

Pondělí, 01 Duben 2019 20:40

V neděli 31.3. si zahráli „Tygříci" na halovém turnaji v litvínovské hale Koldum. Na krásném turnaji, který se hrál ve dvou „arénách"(hřiště s mantinely) si v sedmi utkáních po 15 minutách odehráli všichni velkou porci minut. S jedním vítězstvím, jednou remízou a s pěti porážkami skončili naši Tygříci na 6. místě.

Trenér Pavel Nemrava: „Dnes kluci odehráli poslední halový turnaj v zimním období. Opět si mohli vyzkoušet své dovednosti, které se již naučili. V některých utkáních se jim dařilo více v jiných méně, ale viděl jsem u kluků snahu ukázat, co již umějí a hlavně jsem viděl radost ze hry, která je nejdůležitější. Děkuji všem Tygříkům za předvedené výkony a rodičům za jejich podporu.“

 

 
Pondělí, 18 Únor 2019 08:53

Dne 10.02. se Tygři roč. 2010 zúčastnili v krásné hale v nedalekých Strupčicích turnaje pořádaného klubem SK Ervěnice-Jirkov.

Turnaj byl velmi kvalitně připravený a 7 týmů se v něm utkalo každý s každým. Naši borci odehráli se silnými soupeři krajské úrovně kvalitní zápasy, uhráli jednu výhru, dvě remízy a jen nepovedené koncovky dvou zápasů je připravily o medailové pozice.

Nakonec skončili na 6 místě, ale za předvedené výkony je musím pochválit. Opět se ukázalo, že ti, co poctivě trénují, jsou pak naší oporou a táhnou tento tým!

 

 
Pondělí, 18 Únor 2019 08:45

V sobotu 16.02. vyvrcholila posledními turnaji zimní liga pořádána FŠ Litvínov pro ročník 2010.

Ranní klání, které se opět hrálo systémem dvakrát každý s každým mezi našimi Tygry, týmem Fk Hostomice a domácím Litvínovem zcela ovládl náš tým, když vyhrál všechny čtyři utkání. Zaslouženě jsme obdrželi zlaté medaile a po společné fotografii všech zúčastněných přepustili hřiště druhé části našeho týmu.

Ta se poté v polední části turnaje utkala s týmy Horního Jiřetína a MFK Most. A opět se naši borci postavili k utkáním velmi odhodlaně, nenechali se zahanbit a opět čtyřmi jasnými zápasy ovládli i oni svojí vrcholící zimní ligu. Zlaté medaile, společné foto, náš klubový pokřik a mohli jsme spokojeně vyrazit domů.

Závěrem bych chtěl poděkovat pořadateli této akce p. J. Rousovy z FŠ Litvínov za kvalitní zimní přípravu!

 

 
Pondělí, 04 Únor 2019 11:44

V sobotu se naši Tygříci představili v Roudnici n/L na turnaji pro ročník 2012 a mladší kde byli našimi soupeři malí fotbalisté z pořádajícího klubu SK Roudnice, ASK Lovosice, SK Štětí a dva týmy ABC Braník „A“ a „B“

Výsledky tygříků:

Skupina:

FK Baník Souš – ASK Lovosice 0 : 2

FK Baník Souš - SK Roudnice n/L 1 : 5

FK Baník Souš – ABC Braník „A“ 2 : 1

FK Baník Souš – SK Štětí 2 : 4

FK Baník Souš – ABC Braník „B“ 0 : 2

O 5. místo:

FK Baník Souš – ABC Braník „A“ 2 : 3

Celý článek...
 
Úterý, 29 Leden 2019 09:01

První trénink brankářů mládeže se staronovým trenérem Jaroslavem Belaňem v letošním roce.

"Děti si trénink velmi užily, trenér Jaro má ke klukům perfektní přístup a ty ho úplně hltají . Již nyní se těší na další trénink" řekl nám duše soušského klubu a tajemník klubu v jedné osobě Ing. Petr Černý

 

 
Úterý, 29 Leden 2019 08:56

Turnaj pro ročník narození 2011 a mladší se hrál v neděli 27.1. 2019 ve Spořicích.

Hrálo se ve dvou skupinách po čtyřech týmech, poté následovalo velké(o 1.-4.místo) a malé(5.-8.místo) semifinále a pak utkání o konečné umístění.

Tygříci skončili ve skupině na 4.místě a hráli v malém semifinále s MFK v němž podlehli soupeři těsně 1:2.

V posledním utkání hráli s Juniorem Chomutov o konečné 7.místo. Tygříci toto utkání vyhráli 3:0 a skončili na sedmém místě.

Celý článek...
 
Pondělí, 21 Leden 2019 08:24

V neděli 20.1. 2019 se konal halový turnaj v Málkově pro ročník nar. 2012 a mladší na němž se představili i naši Tygříci. Zde se utkalo šest týmů systémem každý s každým s hrací dobou 1x 13 minut.

Tygříci vyhráli čtyři utkání z pěti stejně jako SKJ Junior Žatec a MFK a tak rozhodovala minitabulka těchto tří týmů. V této tabulce vinou nepovedeného utkání s MFK skončili naši bojovníci na krásném třetím místě.

Výsledky tygříků:

FK Baník Souš – FK Ostrov I 2 : 1

FK Baník Souš – MFK Most 0 : 6

FK Baník Souš – FK Baník Sokolov 3 : 0

FK Baník Souš – FK Ostrov II 4 : 0

FK Baník Souš – SKJ Junior Žatec 1 : 0

Celý článek...
 
Úterý, 15 Leden 2019 13:06

Uplynulou sobotu dne 12.01.2019 naše starší přípravka ročník 2008 a ml. zavítala na halový turnaj do nedalekého Meziboří.

Zde odehrála šest kvalitních zápasů a do poslední chvíle bojovala o celkové vítězství a to i přesto , že na poslední chvíli onemocněl gólman + další hráč z pole. V takto okleštěné sestavě vybojovali „souští tygři“ krásné třetí místo.

I když se občas něco nepovedlo, tak svojí bojovností, snahou a kombinačním fotbalem zanechali na turnaji velmi dobrý dojem, za což jim všem a jejich trenéru Romanu Hačeckému touto cestou děkujeme.

 

 
Středa, 19 Prosinec 2018 10:03

Dne 15.12.2018 v sobotu pořádal Okresní fotbalový svaz Most tři vánoční turnaje ve fotbale v kategoriích mladší přípravky, starší přípravky a žáků.

Turnaje probíhaly ve sportovní hale v Obrnicích od 08.00 hodin do 17.30 hodin. V kategorii mladších přípravek naši „Tygříci“ po velikých bitvách na hrací ploše skončili na 5. místě.

Naši žáci „Tygři“ bojovali s neutuchajícím nasazením a nadšením, ale stačilo to pouze také na 5.místo. V kategorii starších přípravek jsme měli v ohni dva týmy a to tým červených a tým modrých. Oba týmy podaly výborný výkon a nakonec tým modrých celý turnaj vyhrál a obsadil 1. místo, tým červených skončil na 4. místě.

Celý článek...
 
Pondělí, 03 Prosinec 2018 20:18

 

Strana 1 z 2

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

inzerát číči

| + - | RTL - LTR