• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.

Čtvrtek, 09 Květen 2019 07:33

TJ Baník Švermov – FK Baník Souš/SK Ervěnice-Jirkov 1:3 (0:1)

Branky Souše/Ervěnic: Svobodníková, Tóthová a Polívková; bez ŽK a ČK; 30 diváků.

Společný tým Baníku Souš a SK Ervěnice-Jirkov odehrál 3. kolo nadstavby o postup do baráže o ČFL a vítězství tři kola před koncem nadstavby jim definitivně zajistilo 1. místo v tomto soutěžním ročníku.

Ženy sdruženého týmu nastupovaly do utkání s vědomím, že pokud získají z tohoto utkání bod, tak jim první příčku v tabulce již nikdo nevezme. A to jim „svazovalo kopačky“, proto lze jejich projev v první půli hodnotit jako nervózní.

Utkání se hrálo opět na pěkném novém hřišti s umělým travnatým povrchem, a jeho menší rozměry pak vybízely k větší bojovnosti a osobním soubojům, a to se také i v tomto utkání potvrdilo.

Celý článek...
 
Úterý, 15 Květen 2018 06:20

news

FK Baník Souš/SK Ervěnice-Jirkov – FC Mělník 3:0 (0:0)

Branky Souše/Ervěnic: Tóthová, Podaná a Váňová.

Společný tým Baníku Souš a SK Ervěnice-Jirkov odehrál své domácí utkání tentokráte na hřišti v Jirkově a i v posledním domácím utkání nenechaly soupeřkám ani bod.

Po smolné (a první porážce) v jarní části soutěže v Teplicích ženy Souše/Ervěnic chtěly opět získat tři body a rozšířit tak hojnou bodovou úrodu v jarní části soutěže.

Jako při utkání v Teplicích, tak i při nedělním utkání v Jirkově panovalo velice teplé počasí. V úvodu utkání nejdříve zahrozily hráčky Mělníka rychlým brejkem, který nedokázaly zužitkovat. Toto bylo pro ně typické celé utkání – ze zabezpečené obrany vyrážely do rychlých protiútoků.

Ženy domácího týmu se po pomalejším rozjezdu postupem času více začaly tlačit před branku Mělníka. Výsledkem byla řada vyložených šancí, ty největší z kopaček Polívkové, Podané, Novotné, Králové nebo Zdzieblové volaly po brance, ale v cestě jim stála dobře chytající lapačka hostí nebo míč minul těstě tři tyče.

Celý článek...
 
Pátek, 12 Květen 2017 09:20

news

Naše Číči v posledním kole fotbalové Divize A zajíždějí na půdu čtvrtého týmu tabulky - SK Sahara Vědomice.

Naše soupeřky v minulém kole prohrály na hřišti Chebu 2:3.

Vědomice v soutěži již nemohou skončit hůře než čtvrté, avšak mohou ještě atakovat třetí příčku Ervěnic. Naše hráčky mají již jisté páté místo v letošním ročníku soutěže.

Podzimní zápas na našem hřišti se Číčám nevyvedl a po porážce 1:4 si mistrovské body odvezly hráčky Vědomic.

Zápas SK Sahara Vědomice – Soušské Číči začíná v neděli 14.5. od 13:30.

 
Pondělí, 30 Květen 2016 16:34

news FK Kostomlaty p. M. – FK Baník Souš 4:1 (1:1)

Branka Souše: Polívková.

Bez ŽK a Č, 80 diváků.

Fotbalistky Baníku Souš zajížděly v sobotu do Kostomlat pod Milešovkou na poslední zápas sezóny divizní soutěže žen. Hrál první tým se třetím, tak utkání nabízelo zajímavou podívanou. Výhrou by si soušské ženy zajistily druhé místo v tabulce.

Kvůli absenci některých hráček ze zdravotních nebo pracovních důvodů však byla sestava soušského týmu poskládaná jinak, než je obvyklé a od začátku tedy bylo jasné, že zápas nebude vůbec snadný. To se také bohužel nakonec potvrdilo.

Celý článek...
 
Středa, 10 Červen 2015 20:59

news

DFK Teplice - TJ Baník Souš 2:2 (0:1)

Branky Souše: Svobodníková 2 (17. a 52. min.)

Ženy Baníku nastoupily do posledního utkání této sezóny proti DFK Teplice s cílem rozloučit se vítězstvím a udržet celkové 6. místo v soutěži.

Soušské ženy vstoupily do utkání aktivně. Již v 6. minutě pronikla do pokutového území Svobodníková, ale ve vyložené šanci nastřelila brankářku Teplic.

V 7. a 13. min. kopaly hostující ženy Tóthová a Polívková přímé volné kopy z levé strany hřiště ze vzdálenosti 23. metrů. Pokusy obou hráček skončily těsně vedle brankové konstrukce.

Celý článek...
 
Pátek, 03 Říjen 2014 08:18

sahara

V neděli čeká naše hráčky další zápas fotbalové Divize A, když tentokrát zajíždějí na půdu šestého týmu tabulky – SK Sahara Vědomice.

Po smolném zápase s Chyší tak naše hráčky chtít tentokrát bodovat a postoupit tak v tabulce na příčky, které jejich možnostem odpovídají více, než současné osmé místo.

V minulé sezoně naše Číči na hřišti soupeřek nastoupily v oslabené sestavě a podlehly 0:3. V jarní odvetě na našem hřišti naše hráčky, díky dvěma gólům Peniškové z 66. A 68 minuty, otočily zápas a vyhrály 2:1.

Zápas začíná v neděli od 13.30 hodin.

 
 

Strana 1 z 41

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR