• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.

Pondělí, 30 Květen 2016 16:34

news FK Kostomlaty p. M. – FK Baník Souš 4:1 (1:1)

Branka Souše: Polívková.

Bez ŽK a Č, 80 diváků.

Fotbalistky Baníku Souš zajížděly v sobotu do Kostomlat pod Milešovkou na poslední zápas sezóny divizní soutěže žen. Hrál první tým se třetím, tak utkání nabízelo zajímavou podívanou. Výhrou by si soušské ženy zajistily druhé místo v tabulce.

Kvůli absenci některých hráček ze zdravotních nebo pracovních důvodů však byla sestava soušského týmu poskládaná jinak, než je obvyklé a od začátku tedy bylo jasné, že zápas nebude vůbec snadný. To se také bohužel nakonec potvrdilo.

V úvodu utkání se výrazněji projevili domácí, kdy v 7. minutě trefují první střelou brankovou konstrukci, v 10. minutě pak obstřelují brankářku Souše, kterou naštěstí zastoupila stoperka Ratajová a míč mířící do prázdné brány odkopla do bezpečí.

Hosté poté hru srovnali a přišla série jejich příležitostí. V druhé desetiminutovce zápasu nejprve zkouší střelu Polívková, ale trefuje gólmanku.

V dalších minutách po levé straně dvakrát unikla Tóthová, zakončovala křížem z úhlu, ale ani její střely změnu skóre nepřinesly. Poté Tóthová posílá Polívkové centr za obranu, ale i další pokus brankářka Kostomlat chytá.

Ve 30. minutě už se Polívková nemýlí a střelou do šibenice ze vzdálenosti 25 metrů posílá hostující tým do vedení – 0:1.

Ve 37. minutě Tóthová opět pálí z levé strany, domácí konečky prstů vyráží. Další úprava skóre přichází ve prospěch fotbalistek z Kostomlat. Z brejku z pravé strany srovnávají na 1:1. Tento kontaktní gól domácím hodně pomohl a po poločasové pauze tedy začal další boj.

Už v 50. minutě hráčka Kostomlat přehodila hostující brankářku a zvyšuje na 2:1.

Soušské Číči nic nevzdávaly, naopak se snažily skóre opět dorovnat, bohužel žádnou z šancí proměnit nedokázaly, a v 57. minutě přichází po průniku domácích další gól do sítě hostů – 3:1.

Tóthová se v 70. minutě pokouší zmírnit náskok soupeřek, její střela však končí těsně mimo tři tyče. V 71. minutě se domácí opět dostali přes obranu hostujícího týmu a přidali poslední branku – 4:1.

Po tomto gólu už se u obou týmů projevilo výrazné opadnutí sil a cíl byl stejný na obou stranách – udržet neměnný stav skóre, což se podařilo.

Pozvánka: V neděli 5. 6. 2016 čeká Číči turnaj Divadelní kopačka v areálu Baníku Souš. Začátek je od 10 hodin.

Sestava: Puravcová – Švamberová, Ratajová, Bouřilová, Hejduková – Vorlíčková, Svobodníková, Králová, Tóthová – Šnebergerová (73. Nováková), Polívková

Trenéři: Giampaoli Karel, Chlad Ondřej

Hodnocení zápasu ze strany trenérů:

„K utkání jsme zajížděli oslabeni o několik hráček. Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání, ale zdravíčku neporučíte. S vítězem naší skupiny jsme dokázali držet krok první poločas. Škoda, že jsme neproměnili čtyři brankové příležitosti, kdy jsme se v první půli řítili z brejků na branku domácích. V druhé půli se projevily zdravotní problémy a již jsme s domácími nestačili držet krok. Kostomlatům blahopřejeme k vítězství v naší skupině a přejeme hodně štěstí do barážových bojů o postup do vyšší soutěže.“

 

Zároveň trenéři Karel Giampaoli a Ondřej Chlad hodnotili celou sezónu:

„Celkově sezónu musíme hodnotit jako velice zdařilou, již vzhledem k tomu, že celý ročník jsme bojovali více než se soupeřem se zdravotními problémy našich děvčat. Přesto je třetí místo skvělé. Získali jsme celkem 44 bodů, kdy jsme 14 zápasů vyhráli, 2 remizovali a 4x odešli jako poražení. Skóre také máme velice aktivní – vstřelili jsme 60 branek a obdrželi 22 branek. S děvčaty ještě budeme v neděli absolvovat oblíbený turnaj Divadelní kopačka, který spolupořádáme na našem hřišti a po letní přestávce zahájíme ve druhé polovině července přípravu na nový ročník divizní soutěže žen.“

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR