Pondělí, 30 Květen 2016 16:34

news FK Kostomlaty p. M. – FK Baník Souš 4:1 (1:1)

Branka Souše: Polívková.

Bez ŽK a Č, 80 diváků.

Fotbalistky Baníku Souš zajížděly v sobotu do Kostomlat pod Milešovkou na poslední zápas sezóny divizní soutěže žen. Hrál první tým se třetím, tak utkání nabízelo zajímavou podívanou. Výhrou by si soušské ženy zajistily druhé místo v tabulce.

Kvůli absenci některých hráček ze zdravotních nebo pracovních důvodů však byla sestava soušského týmu poskládaná jinak, než je obvyklé a od začátku tedy bylo jasné, že zápas nebude vůbec snadný. To se také bohužel nakonec potvrdilo.

Celý článek...

Čtvrtek, 26 Květen 2016 07:46

Naše Číči, které jsou prozatím na třetí příčce tabulky, zajíždějí v sobotu ke svému poslednímu zápasu v této sezoně na hřiště vedoucího týmu tabulky - FK Kostomlaty pod Milešovkou.

Naše soupeřky překvapivé v minulém kole remizovaly na půdě rezervy Rakovníka 2:2. Díky této bodové ztrátě se na ně bodově dotáhla druhá Chyše.

V minulé sezoně naše hráčky v podzimním domácím zápase remizovaly s Kostomlaty 2:2. Slibně rozehraný zápas z naší strany, když jsme vedli 2:1, rozhodla vyrovnávací branka soupeřek v 87. minutě zápasu.

V jarní odvetě naše hráčky zajížděly na hřiště soupeřek, které byly v té době vedoucím týmem tabulky. Těžký terén a spousta zraněných hráček v průběhu zápasu se nakonec podepsaly na naší porážce 1:4.

V podzimním zápase na našem hřišti naše Číči soupeřky překvapily, a po skvělém výkonu zvítězily po brance Polívkové z 80.minuty 1:0.

Zápas začíná v sobotu 28.5. od 15:00.

Neděle, 08 Květen 2016 15:14

TJ Baník Souš – FK Rakovník B 4:3 (2:1)

Branky Souše: Králová 2, Polívková a Šnebergerová.

V sobotu odpoledne hostily fotbalistky Souše na domácí půdě hráčky FK Rakovníku B – šestého celku v průběžné tabulce výsledků ženské divize A.

Na výkonu domácího týmu se podepsala výrazná marodka a absence některých hráček, ale v napínavém zápase se nakonec štěstí přiklonilo na jeho stranu a Souš zvítězila těsným výsledkem 4:3. Nutno podotknout, že Rakovník rozhodně nenechal našim fotbalistkám výhru zadarmo a zápas byl tak náročný pro obě strany. Hostující ženy zaslouží pochvalu i za pěknou kombinační hru, kterou předváděly na hřišti.

V úvodních minutách utkání byla k vidění vyrovnaná hra, v jeden moment měl převahu soupeř, za chvíli domácí. V úvodu utkání měly více příležitostí ke vstřelení branky ženy Rakovníka, domácí tým podržela brankářka Puravcová.

Čtvrtek, 05 Květen 2016 08:02

V sobotu čeká naše Číči poslední domácí zápas v tomto soutěžním ročníku. Na souši přivítají šestý tým průběžné tabulky - FK Rakovník B/Pavlíkov.

V minulém kole měly naše soupeřky volno. V posledním zápase, který odehrály v 18.kole, doma podlehly Chebu 0:5.

V podzimním zápase na hřišti soupeřek naše hráčky podlehly 1:2, a tedy mají v sobotu soupeřkám co vracet.

Poslední domácí zápas našich hráček začíná v sobotu od 17:00 hodin na Souši.

Věříme, že přijdete naše hráčky povzbudit a zároveň se rozloučit s letošní domácí sezonou v hojném počtu.

Pondělí, 02 Květen 2016 07:43

FK Hvězda Cheb – FK Baník Souš 3:4 (0:2)

Branky Souše: Polívková 2 (10. a 42. min.), Králová (70.) a Vorlíčková (76.)

ŽK – 0:2, bez ČK; 90 diváků.

Soušské Číči zajížděly na půdu nejlepšího týmu jara – FK Hvězda Cheb. Chebský tým dokázal ve všech jarních zápasech zvítězit a také získal skalp lídra soutěže z Chyše, dokonce na jeho hřišti.

Prvních deset minut zápasu bylo k vidění především vzájemné „oťukávání“ soupeřek. Hráčky Baníku věděly o útočné síle domácího týmu, tak hrály ze zajištěných zadních řad.

V 10. minutě donutily útočnice Baníku Vorlíčková s Polívkovou svým aktivním napadáním domácí hráčky k chybám. Druhá jmenovaná vystihla nahrávku lapačky domácích, technickou střelou ji obstřelila a otevřela skóre utkání – 0:1.

Ve 20. min. ji chtěla napodobit Tóthová, ale její střelu brankářka vyráží. O dvě minuty později vysílá projektil domácí hráčka po pěkné kombinaci, Puravcová vyráží míč do bezpečí.

Čtvrtek, 28 Duben 2016 07:26

Čerstvě založený ženský fotbalový tým z Chebu je velikým překvapením soutěže. Čtyři kola před koncem se nachází na skvělém čtvrtém místě, hned pod našimi hráčkami, na které ztrácí sedm bodů.

Cheb je současně tým, který naše hráčky v tomto ročníku Divize dokázal porazit. V podzimním zápase na našem hřišti nám hráčky Chebu nastřílely 5 branek a zvítězily 5:0. Naše hráčky byly zaskočeny důraznou hrou soupeřek a nemohly se dlouho dostat do tempa.

Zápas FK Hvězda Cheb – Baník Souš začíná v neděli 1.5. od 10:15 hodin.

Pondělí, 25 Duben 2016 07:01

TJ Baník Souš – FK Postoloprty 3:0 (1:0)

Soušské Číči nastoupily v sobotu k utkání s fotbalistkami týmu FK Postoloprty. Stejně tak, jako minulý týden proti Libušínu, jim i tentokrát vydatný déšť přinesl štěstí a zvítězily 3:0.

Prvních patnáct minut zápasu byla k vidění naprosto vyrovnaná hra. Hrálo se především ve středu hřiště, ale ani jeden tým nedokázal pěkné kombinace dotáhnout k brankové šanci.

V 16. minutě přišel faul na domácí útočnici Polívkovou a k nařízenému přímému volnému kopu se staví Tóthová. Déšť však udělal své, mokrý balon jí sklouzl po kopačce a letěl daleko vedle brány.

V 18. minutě mají soušské hráčky velkou šanci ke vstřelení úvodní branky. Po chybě hostující brankářky se balon ocitá osamocený ve vápně, Polívková má k němu pár kroků, ale bohužel pro domácí je u něj dříve obránkyně hostů, která ho odkopává do bezpečí. Potom se hra na pár dalších minut přesouvá spíše na polovinu domácího celku a hostující tým si vytváří také pár příležitostí.

Čtvrtek, 21 Duben 2016 07:21

Naše ženy přivítají v sobotu na Souši sedmý celek tabulky – FK Postoloprty a budou chtít potvrdit body získané minulý týden v Libušíně.

Naše soupeřky minulý týden doma podlehly rezervě Rakovníka 0:1.

V minulé sezoně jsme v podzimním zápase na našem hřišti remizovali 2:2, když naše hráčky zahodily spoustu vyložených šancí. V jarní odvetě naše hráčky odjížděly do Postoloprt napravit vysokou domácí porážku s Ervěnicemi 0:5. Bohužel záměr jim vůbec nevyšel a odvezly si další vysokou prohru, tentokrát 0:6.

V letošním podzimním kole, které se hrálo na hřišti soupeřek, neponechaly naše hráčky nic náhodě a zápas rozhodly třemi brankami již v první půli. Po zasloužené výhře 3:0 tak všechny body odjížděly na Souš.

Zápas začíná v sobotu 23.4. od 17:00 hodin.

Pondělí, 18 Duben 2016 06:46

SK Baník Libušín - TJ Baník Souš 0:3 (0:2)

Sobotní utkání na půdě Libušína začalo za vydatného deště, terén tedy nebyl úplně ideální. Přesto se fotbalistky Souše dokázaly střelecky prosadit a tři body si z Libušína odvezly.

První dvacetiminutovka utkání se nesla ve vyrovnaném duchu a gólové šance měly oba týmy. V 10. minutě byl nařízen přímý volný kop na branku domácích, Tóthová ale z pravé strany pálí nad. Ve 12. minutě zkouší střelu z dálky domácí, Hůlová ji chytá.

Ve 24. minutě Polívková hrající na pozici stopera vyváží balon a centruje středem hřiště na nabíhající Královou, která z hranice pokutového území posílá svou střelou bod břevno hostující hráčky Souše do vedení – 0:1.

Králová atakuje branku také hned o dvě minuty později, kdy dostává přihrávku od Ratajové a po průniku opět středem hřiště pálí. Tuto střelu však domácí brankářka chytá.

Ve 30. minutě vysílá Svobodníková přihrávku na Budilovou, která po úniku na pravé straně kříženou střelou na zadní tyč zvyšuje náskok Souše - 0:2.

Čtvrtek, 14 Duben 2016 08:33

V sobotu čekají naše ženy další soupeřky ze spodní části tabulky. Po Brozanech, které v minulém kole jednoznačně přehrály, zajíždějí na půdu devátého SK Baník Libušín.

Naše soupeřky v minulém kole podlehly rezervě Rakovníka 0:2 a mají na svém kontě zatím jen čtyři výhry.

V minulé sezoně jsme na domácím hřišti s Libušínem vyhráli 4:2, po poločase 3:1. Opět se však projevila v tomto zápase naše loňská slabina, neproměňování šancí. Společně s polevením v druhé půli bylo ze zápasu drama, když soupeřky snížili na 3:2. Uklidnění nám přinesla v závěru zápasu branka na 4:2 z pokutového kopu.

Na jarní odvetu na hřišti soupeřek by naši trenéři a hráčky asi nejraději zapomněli, tak ji raději připomínat nebudeme. :-)

V podzimním zápase na našem hřišti naše hráčky rozhodly již v úvodu zápasu. Po prvních patnácti minutách vedly 2:0 a konečný výsledek 3:0 ovlivnilo hlavně neproměňování brankových příležitostí.

Zápas začíná v sobotu 16.4. od 13.30 hodin.