Středa, 31 Říjen 2018 07:50

FK Baník Souš/SK Ervěnice-Jirkov – SK Pavlíkov 5:3 (3:2)

Branky Souše/Ervěnic: Králová, Polívková, Podaná, Ratajová a Lukešová;

ŽK 2:0, bez ČK; 50 diváků.

Společný tým Baníku Souš a SK Ervěnice-Jirkov přispěl v domácím utkání na hřišti v Souši s loňským vítězem soutěže ke kvalitnímu utkání plné branek.

Oba týmy vyznávají útočné pojetí hry, což bylo vidět od úvodního hvizdu rozhodčího. Domácí ženy si již v úvodu vytvořily několik šancí, které volaly po brance. Ale byly to ženy Pavlíkova, které již v 7. minutě otevřely skóre utkání z rychlého protiútoku – 0:1.

Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Domácí také po průniku po levé straně hřiště a dorážce Králové srovnaly skóre utkání – 1:1. To běžela 13. minuta. Utkání mělo bojovný náboj a šance ke vstřelení branky měly oba týmy.

Celý článek...

Úterý, 23 Říjen 2018 07:00

FC Mělník – FK Baník Souš/SK Ervěnice-Jirkov 1:3 (0:0)

Branka Souše/Ervěnic: Lukešová 2 a Tóthová; ŽK 0:3, bez ČK; 50 diváků.

Společný tým Baníku Souš a SK Ervěnice-Jirkov odehrál osmé utkání mistrovské soutěže na hřišti třetího Mělníka.

Ženy sdruženého týmu Souše a Ervěnic-Jirkova odehrály druhé utkání v řadě na hřišti soupeře a opět si odvezly všechny body. Minulé kolo vyhrály v Brňanech 4:0 (2:0) a tentokráte plně bodovaly i v Mělníku.

Do utkání vstoupily aktivněji domácí ženy, ale jejich snažení končilo převážně na obranném valu hostí nebo v náručí spolehlivě chytající Flachsové, která zastoupila zraněnou brankářku Vaňáčovou. Hostující ženy se nejdříve snažily prosazovat z brejků do otevřené obrany domácích, ale postupem času se těžiště hry začalo přelévat na polovinu domácích. Výsledkem bylo několik brankových příležitostí sdruženého týmu žen Souše a Ervěnic-Jirkova.

Největší brankové příležitosti měla ve dvou případech Lukešová, kdy druhá příležitost volala po brance, ale odražený míč poslala z místa pro zahrání pokutového kopu těsně mimo branku. Ženy hostí měly ještě několik šancí při zahrání rohových kopů, z jedné Tóthová nastřelila tyč brankové konstrukce. První půle nakonec skončila bez branek.

Pátek, 12 Říjen 2018 10:24

FK Baník Souš/SK Ervěnice-Jirkov – FK Postoloprty FC 3:2 (1:2)

Branka Souše/Ervěnic: Podaná, Lukešová a Váňová; ŽK 1:0; bez ČK; 50 diváků.

Společný tým Baníku Souš a SK Ervěnice-Jirkov odehrál páté utkání mistrovské soutěže na domácí půdě, tentokráte na hřišti v Jirkově.

Ženy sdruženého týmu Souše a Ervěnic-Jirkova chtěly odčinit smolnou porážku z minulého kola, kdy na domácí půdě poprvé v sezóně podlehly mužstvu žen Švermova 0:2.

Domácí ženy vstoupily do utkání velice aktivně, výsledkem bylo několik vyložených brankových příležitostí. Bohužel je neproměnily, ta stejně jako v zápase se Švermovem přišel trest v podobě dvou vstřelených branek z brejku v rozmezí několika minut (v 30. a 32. minutě) – 0:2. Naštěstí na konci prvního poločasu (ve 43. min.) snížila na rozdíl jediné branky Podaná a pomohla týmu se psychicky zvednout.

Středa, 19 Září 2018 07:37

FK Baník Souš/SK Ervěnice-Jirkov – Prague Raptors FC 14:1 (4:1)

Branka Souše/Ervěnic: Lukešová 4 Polívková 4, Podaná 3, Svobodníková 2 a Váňová; ŽK 1:1; bez ČK; 80 diváků.

Společný tým Baníku Souš a SK Ervěnice-Jirkov odehrál třetí utkání mistrovské soutěže na domácí půdě, tentokráte na hřišti Baníku Souš.

Ženy sdruženého týmu Souše a Ervěnic-Jirkova chtěly potvrdit vítěznou sérii, kdy v prvním utkání sezóny zdolaly doma Mělník (5:1) a pak získaly cenný skalp na půdě vítěze minulého ročníku z Pavlíkova (1:0). Tentokráte je čekal nováček soutěže složený převážně z cizinek, které žijí v Praze. Také trenérský tandem nepochází z Čech. Na hřišti komunikovali převážně anglicky, tak to mělo punc mezinárodního utkání.

Domácí ženy vstoupily do utkání velice aktivně, výsledkem bylo několik vyložených brankových příležitostí. Bohužel je neproměnily, tak je čekal trest, kdy po zaváhání domácí obrany se soupeřky ujaly vedení v 10. minutě – 0:1.

Čtvrtek, 13 Září 2018 10:42

Naše Číči, které jsou po dvou kolech na prvním místě tabulky přivírají nováčka soutěže - PRAGUE RAPTORS.

Prague Raptors Football Club patří do sítě FARE, organizace, jež se zaměřuje na prosazování inkluze ve fotbale. V praxi to znamená, že absolutně nezáleží na tom, z jaké země přicházíte, jaká je vaše sexuální orientace nebo víra.

Naše soupeřky v prvním kole podlehly doma Švermovu 0:1. Zápas druhého kola proti Minervě byl odložen.

Zápas začíná v sobotu 15.9. od 16.00 na Souši.

Pondělí, 10 Září 2018 09:25

SK Pavlíkov – FK Baník Souš/SK Ervěnice-Jirkov 0:1 (0:1)

Branka Souše/Ervěnic: Polívková (9. min.)

Společný tým Baníku Souš a SK Ervěnice-Jirkov odehrál druhé utkání mistrovské soutěže na půdě vítěze minulého ročníku.

Ženy společného týmu Souše a Ervěnic-Jirkova vstoupily do utkání aktivně, výsledkem bylo několik příležitostí. Již v 9. minutě otevřela skóre utkání přízemní dělovkou Polívková. Míč i slabě tečovala obránkyně domácích a ten nabral ještě větší rychlost a brankářka Pavlíkova nestačila zareagovat – 0:1.

Hráčky Pavlíkova se snažily o vyrovnání, ale útoky byly zachyceny obranou hostí nebo míč skončil v rukavicích spolehlivě chytající Vaňáčové.

Ve 20. minutě unikla po levé straně hřiště Tóthová, její přesný centr do pokutového území našel nabíhající Podaná, ale bohužel hlavou poslal míč do břevna branky.

Úterý, 04 Září 2018 07:40

FK Baník Souš/SK Ervěnice-Jirkov – FC Mělník 5:1 (0:0)

Branky Souše/Ervěnic: Šimonková 3 (48., 52. a 54. min.), Polívková (58. min.) a Myslíková (73. min.).

Společný tým Baníku Souš a SK Ervěnice-Jirkov odehrál své úvodní mistrovské utkání na domácí půdě na hřišti v Jirkově v neděli 2. 9. a v novém soutěžním ročníku plně bodoval.

Ženy domácího týmu vstoupily do utkání aktivně. Bohužel se velmi obtížně vyrovnávaly s těžším terénem po deštivém počasí předchozích dnů.

Ženy sdruženého týmu si sice vytvořily územní převahu a řadu brankových příležitostí, ale kromě terénu narušujícího kombinační hru je zrazovala i koncovka. Některé příležitosti byly v pokutovém území překombinované nebo se hráčky uchýlily ke zbrklé střelbě. Největší příležitosti volající po brance měly hráčky domácího týmu Polívková, Svobodníková,Slezáková a Šimonková. Jejich šance končily mimo tři tyče nebo je dokázala zmařit lapačka hostí.