Sezóna 2017/2018

Úterý, 24 Duben 2018 07:43

FK Baník Souš/SK Ervěnice-Jirkov – Sahara Vědomice 4:0 (1:0)

Branky Souše/Ervěnic: Králová 2 (17. a 52. min) a Šimonková 2 (19. a 66. min.)

Společný tým Baníku Souš a SK Ervěnice-Jirkov odehrál své domácí utkání tentokráte na hřišti v Souši a opět zůstal i ve čtvrtém utkání jara bez ztráty kytičky.

Po čtrnácti dnech, kdy v rámci rozpisu mistrovských soutěží ženy společného týmu měly volný víkend, přivítaly na domácím půdě na umělce v Souši kolegyně z Vědomic.

Od úvodního hvizdu sudího (Vl. Svobody) si ženy Souše/Ervěnic vytvořily územní převahu. Chtěly tak svým soupeřkám, se kterými v podzimní části soutěže prohrály, vrátit porážku. Vytvořily si celou řadu brankových příležitostí, ale když už překonaly obranný val hostí a také i brankářku, tak míč putoval mimo tři tyče a nebo opakovaně zvonila branková konstrukce (po střelách Padané, Polívkové či dělovky Králové).

Celý článek...

Úterý, 10 Duben 2018 07:40

FK Baník Souš/SK Ervěnice-Jirkov – FK Postoloprty 5:0 (1:0)

Branky Souše/Ervěnic: Polívková 2, Podaná 2 a Ščuková

Společný tým Baníku Souš a SK Ervěnice-Jirkov odehrál své domácí utkání tentokráte na hřišti v Jirkově a opět zůstaly všechny body v držení domácích.

V rámci rozlosování mistrovských soutěží měly všechny ženské týmy o velikonočních svátcích volný víkend. Tím se naskytla příležitost odehrát přípravné utkání, kdy soupeřkami byly hráčky Teplic. V utkání zvítězily ženy Teplic v poměru 2:1, kdy v pěkném utkání byl k vidění velký počet brankových příležitostí na obou stranách.

K třetímu mistrovskému utkání nastoupily ženy sdruženého týmu na domácí půdě v Jirkově. Od úvodního hvizdu sudího (Vl. Svobody) si ženy Souše/Ervěnic vytvořily územní převahu.

Pondělí, 26 Březen 2018 07:58

ČFK Brňany – FK Baník Souš/SK Ervěnice-Jirkov 1:5 (0:4)

Branky Souše/Ervěnic: Šimonková 2, Podaná, Králová, Váňová

V průběhu zimní přestávky se zástupci klubů Baníku Souš a Ervěnice-Jirkov dohodli, že do jarní části fotbalové soutěže žen postaví společný tým. Současně bylo dohodnuto, že polovina domácích utkání se bude hrát na hřišti Souše a druhá na hřišti v Jirkově.

V prvním mistrovském utkání jara si ženy Souše/Ervěnic (Číči) poradily na domácí půdě se soupeřkami z Horní Břízy v poměru 5:0, kdy poločas skončil 3:0. Branky vstřelily: Šimonková 2, Podaná 2 a Polívková.

K druhému utkání zajížděly ženy na půdu Brňan. Po právě skončené zimě se hrálo na velice těžkém terénu – na přírodní trávě. A právě těžký terén dokázal mazat fotbalové kvality našich žen, kdy jim situaci na hřišti ztěžoval houževnatý tým mladých domácích hráček.

Pondělí, 09 Říjen 2017 10:43

FK Baník Souš – FK Teplice B 5:0 (2:0)

V sobotu 7. 10. hostily fotbalistky Baníku Souš tým žen z nedalekých Teplic. Od začátku Souš na domácí půdě jasně dominovala a konečný výsledek jen odráží celý charakter zápasu.

Už v úvodní dvacetiminutovce vysílají domácí hráčky několik střel a zaznamenávají také první obrovskou gólovou příležitost, když se po povedené kombinaci ve středu hřiště balon dostává na nabíhající Zdzieblovou, a ta vysílá centr před bránu. Finální střela však končí na břevně.

Hra se poté na pár minut více vyrovnává, a i hostující tým hrozí několika nebezpečnými náběhy před soušskou branku, do vyložené šance se však nedostává.