• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.

Neděle, 08 Červen 2014 20:13

aritma

FK Postoloprty - TJ Baník Souš 7:3 (5:0)

Bez ŽK a ČK, 70 diváků

Střelkyně Baníku: Ratajová (60. min), Polívková (74.) a M. Schubertová (84.)

Soušské ženy odjížděly k poslednímu mistrovskému utkání tohoto soutěžního ročníku k derby do Postoloprt. Utkání se hrálo v sobotu na dobře připraveném hřišti za parného počasí.

Oba týmy praktikovaly útočný fotbal, což se divákům líbilo. Bohužel ženy Baníku své brankové příležitosti v první půli zahazovaly, domácí své bezezbytku (až na jedinou výjimku) proměnily.

Již v 6. min. se na branku řítila osamocená Monika Schubertová, bohužel její střela putovala doprostřed branky a do náruče lapačky domácích. Tomuto ještě předcházel únik Tóthové, ale místo zakončení zasekla míč a soupeřka její průnik zablokovala.

V 11. min. otevřely hráčky domácích skóre, kdy neobsazená útočnice měla dostatek času ke skórování - 1:0.

O dvě minuty později unikla po pravé straně Ratajová a poslala přesný centr na hranici penalty na Zdzieblovou. Ta ve vyložené šanci napodobila svou spoluhráčku a míč poslala do náruče brankářky. A tak domácí hráčky trestaly.

V rozmezí mezi 14. a 15. minutou vstřelily dvě branky. Aby toho nebylo málo, tak ženy domácích vstřelily ve 28. min. čtvrtou branku z pokutového kopu. Ve 30. min. unikla po levé straně Zdzieblová a opět poslala střelu do hrudi lapačky domácích. Jak bylo v první půli pravidlem tak domácí hráčky odpověděly vstřelením další branky (o 3 min. později) - 5:0.

Ve 38. min. poslala centr Zdzieblová do pokutového území na Kratinovou. A ta napodobila své spoluhráčky, kdy vyslala tvrdou střelu do středu branky, kde stála připravená brankářka.

Do druhé půle nastoupily ženy Baníku s cílem upravit hrůzné skóre. V 60. minutě se k sólovému úniku odhodlala soušská středopolařka Ratajová. Od půli hřiště přešla přes několik hráček a pak nekompromisně poslala míč do šibenice - 5:1.

V 74. min. ji napodobila Polívková s tím rozdílem, že vyslala křížnou střelu - 5:2. Poté ženy Baníku vycítily šanci se ještě porvat o výsledek utkání a více podpořily útok. Zahrávaly několik rohových kopů, kdy mohla dvakrát hlavou skórovat M. Schubertová.

Domácí hráčky využívaly rychlé protiútoky do otevřené obrany. V rozmezí dvou minut (v 79. a 81. min.) vstřelily další dvě branky a o vítězi utkání bylo rozhodnuto. Kosmetickou úpravu výsledku zařídila M. Schubertová, kdy z dalšího rohového kopu její třetí střela hlavou skončila v síti - 7:3.

Trenéři O. Chlad a K. Giampaoli děkují všem ženám Baníku za bojovné výkony, kdy dokázaly přehrát i lídry soutěže z Kostomlat či Pavlíkova. Všem přejí pohodové letní prázdniny a příjemnou dovolenou, aby načerpaly spoustu sil do dalšího soutěžního ročníku.

Sestava: Lobo - Hejduková (79. Nováková), Schubertová J., Polívková, Bouřilová - Tóthová, Ratajová, Penišková (K), Zdzieblová - Kratinová a Schubertová M.

Pro zranění nenastoupily: Svobodníková, Švamberová, Sainerová

 

 

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR