• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.

Sezona 2013/2014

Neděle, 08 Červen 2014 20:13

aritma

FK Postoloprty - TJ Baník Souš 7:3 (5:0)

Bez ŽK a ČK, 70 diváků

Střelkyně Baníku: Ratajová (60. min), Polívková (74.) a M. Schubertová (84.)

Soušské ženy odjížděly k poslednímu mistrovskému utkání tohoto soutěžního ročníku k derby do Postoloprt. Utkání se hrálo v sobotu na dobře připraveném hřišti za parného počasí.

Oba týmy praktikovaly útočný fotbal, což se divákům líbilo. Bohužel ženy Baníku své brankové příležitosti v první půli zahazovaly, domácí své bezezbytku (až na jedinou výjimku) proměnily.

Celý článek...
 
Čtvrtek, 05 Červen 2014 10:46

aritma

V sobotu čeká naše Číči poslední mistrovský zápas v aktuálním ročníku Diviza A, a to derby na hřišti FK Postoloprty.

Soupeřky jsou v tabulce o jedno místo pod námi se ztrátou dvou bodů.

V podzimním zápase i přes drtivý závěrečný tlak naše číči prohrály 0:1, když mimo jiné neproměnily pokutový kop.

Zápas v Postoloprtech začíná 7.6. od 14.00 hodin.

 

 
 
Pátek, 30 Květen 2014 10:31

aritma

Jak je nedělní tradicí, přivítají naše Číči od 17.hodin na našem stadionu předposlední tým tabulky Divize A – LFC Ústí nad Labem.

Naše soupeřky v minulém kole obdržely na svém hřišti šest branek od Ervěnic a nyní je čeká další těžký zápas, u nás na Souši.

V podzimním zápase na hřišti soupeřek rozhodly naše Číči již v prvním poločase, když jej vyhrály 4:0. Nakonec jsme ze hřiště soupeřek odjížděli s vítězstvím 5:0.

Věříme, že přijdete na poslední domácí zápas našich skvělých fotbalistek a společně jim tak podělujeme za úspěšnou sezonu.

 

 
 
Neděle, 25 Květen 2014 20:09

aritma

Spartak Dubice - TJ Baník Souš 0:0

ŽK: 1:0, bez ČK, 50 diváků

Ženy Baníku vstupovaly do utkání jako favoritky i když do Dubic odjížděly bez několika hráček, které měly zdravotní problémy. Hrálo se za velmi teplého počasí, což se projevilo na výkonu hráček obou mužstev.

Soušské ženy držely míč více na svých kopačkách, ženy domácích hrozily především z rychlých protiútoků. V první půli hosté vysílali střely především ze střední vzdálenosti (Penišková, Polívková, Ratajová, Kratinová a Svobodníková). Největší příležitost měla Tóthová (ve 36. min.), kdy pronikla z levé strany hřiště do pokutového území, ale její křižná střela skončila mimo tři tyče.

Domácí ženy měly několik průniků do pokutového území, které nedokázaly využít. Nejvíce zahrozily ve 20. minutě, kdy zahrávaly přímý kop z hranice pokutového území. Lapačka Baníku Lobo míč vyrazila na rohový kop.

Druhý poločas se odehrával za stejného scénáře jako první půle - hráčky Baníku měly více ze hry a ženy domácího týmu podnikaly kontry do otevřené obrany.

V 52. min. pálí Penišková vedle branky. V 57. min. pronikla středem hřiště Ratajová, ale ve vyložené šanci nastřelila pouze brankářku. O čtyři minuty později posílá míč z přímého kopu Polívková nad brankovou konstrukci.

V 64. minutě nastřeluje lapačku domácích tentokráte Kratinová. V 77. minutě mohla svou premiérovou branku v týmu vstřelit Ratajová, ale její střela přes hlavu skončila na břevnu brankové konstrukce. Poslední příležitost Baníku měla kapitánka Penišková v 81. minutě, ale také nebyla úspěšná.

Sestava Baníku: Lobo - Hejduková, Schubertová, Polívková, Bouřilová - Švamberová (70. Nováková), Ratajová, Svobodníková, Tóthová - Penišková (C) a Kratinová.

Trenéři: Chlad Ondřej a Giampaoli Karel

Další utkání sehrají ženy Baníku Souš na domácím hřišti (poslední v této sezóně) v neděli 1. 6. od 17,00 hodin. Soupeřem bude LFC Ústí nad Labem.

 

 
 
Čtvrtek, 22 Květen 2014 07:42

aritma

V neděli naše rozjeté Číči nastoupí na hřišti osmého týmu tabulky, Spartaku Dubice.

V tabulce je sice mezi námi rozdíl jen dvou míst, avšak naše ženy mají téměř dvojnásobný počet bodů a jsou v nedělním zápase vysokými favoritkami. Rozdíl mezi týmy se také ukázal v podzimním zápase na našem hřišti, když si naše Číči dosyta zastřílely a zvítězily vysoko 10:0.

Zápas začíná v neděli od 13.00 hodin.

 

 

 
Neděle, 18 Květen 2014 20:57

aritma

TJ Baník Souš - FK Kostomlaty p. M. 5:0 (1:0)

bez ŽK a ČK, 50 diváků

Branky: Zdzieblová 2 (77. a 83. min.), Svobodníková (23.) Schubertová Monika (47.) a Tóthová (55.)

Ženy Baníku Souš chtěly odčinit porážku na půdě druhého celku divize SK Pavlíkov.

Utkání nabízelo bojovný náboj, protože se utkal pátý tým s vedoucím týmem soutěže. Domácí mužstvo posílila zkušená hráčka Monika Schubertová, která se po 18 měsících vrátila po mateřské dovolené. A vedla si velice dobře.

Soušské ženy vlétly do utkání bez ostychu, kdy již ve 2. minutě unikla právě Monika Schuberová po levé straně hřiště a míč sklepla na nabíhající Svobodníkovou. Ta pálí mimo tři tyče. V 17. a ve 32. min. ji napodobila Ratajová.

Celý článek...
 
Pátek, 16 Květen 2014 10:15

aritma

V neděli 18.5. čekají naše Číči další těžké soupeřky. Na naše hřiště přijede vedoucí celek tabulky FK Stavoren Kostomlaty pod Milešovkou.

Po smolném, ale parádně odbojovaném zápase s favorizovaným Pavlíkovem, budou chtít naše ženy potrápit i soupeřky z Kostomlat a diváci se tak mohou těšit na parádní zápas.

V podzimním zápase na hřišti soupeřek rozhodly o výsledku naše neproměněné šance a zápas tak skončil naší porážkou 2:4.

Nedělní zápas na našem hřišti začíná od 17.00.

 

 
 
Neděle, 11 Květen 2014 20:22

aritma

SK Pavlíkov - TJ Baník Souš 3:0 (0:0)

ŽK - 1:0, bez ČK, 50 diváků

Soušské ženy odjížděly na půdu druhého týmu soutěže oslabeny, kdy pro zranění nebo pracovní povinnosti nemohlo do utkání nastoupit několik hráček Baníku.

První půle byla vyrovnaná, oba týmy měly několik brankových příležitostí. Domácí tým praktikoval převážně dlouhé nakopávané míče za obranu Baníku na vysokou útočnici, která se přetlačovala o míč s celou obranou hostí.

Soušské ženy podnikaly rychlé protiútoky. Do šancí se dostaly postupně Kratinová, Svobodníková, Zdzieblová a uzdravivší Tóthová. Skvrnou bylo zranění soušské brankařky Lobo na konci první půle, kdy přes ni přepadla domácí hráčka a způsobila ji tržnou ránu na uchu.

Celý článek...
 
Neděle, 04 Květen 2014 21:47

brozany

TJ Baník Souš - SK Sokol Brozany 2:1 (1:1)

Bez ŽK a ČK, 50 diváků.

Branky: 35. Schubertová a 74. Kratinová - 38. Cílová.

Soušské ženy nastoupily do utkání jako favoritky. Soupeřky z Brozan hrály ze zabezpečené obrany a spoléhaly na rychlé protiútoky.

Domácí hráčky si od počátku vytvořily mírnou převahu a na branku soupeře vyslaly několik střel, které brankářka kryla, nebo skončily mimo brankovou konstrukci. Až ve 35. minutě vstřelily hráčky Baníku úvodní branku. Polívková unikla středem hřiště a v pokutovém území nahrála na nabíhající Schubertovou, která nabídnutou příležitost využila - 1:0.

Celý článek...
 
Pátek, 02 Květen 2014 09:01

brozany

V neděli 4.5. přivítají naše Číči na svém hřišti hráčky devátého týmy průběžné tabulky – SK Sokol Brozany.

Zatímco naše hráčky, v kontroverzním zápase na hřišti Slaného, remizovaly 3:3, Brozany podlehly doma s Ervěnicemi 0:3.

V podzimním zápase na hřišti Brozan řádila naše Zdzieblová, když do 25.minuty stihla čistý hattrick. Po dalších brankách Švamberové a Schubertové Číči nakonec zvítězily 5:0.

Nedělní zápas na našem hřišti začíná tradičně od 17.00 hodin.

 

 

 

Strana 1 z 4

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR