• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.

Pondělí, 27 Březen 2017 09:22

news

FK Baník Souš – FK Hvězda Cheb 1:0 (0:0)

Branka: 70. Medková

Ve 12. kole divizní A soutěže žen hostila Souš fotbalistky z Chebu. Se soupeřkami odehrály Číči na podzim dokonce dvě utkání – v pohárovém remizovaly 1:1 a následně zvítězily po penaltovém rozstřelu, z divizního si po výhře 4:1 odvážely zaslouženě 3 body.

Mezi tři tyče se po krátké vynucené přestávce v podobě mateřských povinností postavila soušská patriotka Hůlová (dříve Penišková) a v dresu Baníku měla premiéru odchovankyně Kadaně Medková a také Kastnerová, která má fotbalové kořeny v Oseku.

Od úvodního hvizdu měly soušské hráčky jasnou převahu v držení míče i v počtu gólových příležitostí. Branku hostujícího týmu ohrožovaly nejen ze šancí vytvořených kombinační hrou, ale i z několika standardních situací.

Hráčky hostujícího celku se soustředily na rychlé brejky, ze kterých vyrážely ze zabezpečené obrany. V koncovce však chyběla přesnost i důraz a v první půli se tak žádná změna skóre nekonala.

Do druhého poločasu vstoupily aktivněji hráčky Hvězdy a pár minut zlobily soušskou obranu nebezpečnými průniky. Domácí jedenáctka ale dokázala uklidnit hru a přenést ji opět spíše na polovinu soupeřek.

V 70. minutě se po autovém vhazování u rohového praporku dostává k míči Medková a technickou střelou k tyči posílá Souš do vedení – 1:0.

Přestože po obdržení branky chebské hráčky opět mobilizovaly síly a podnikly ještě několik útočných akcí, vyrovnat se jim nepodařilo, a tak premiérový gól Medkové v dresu Souše zůstal i jediným a rozhodujícím gólem utkání.

Získané tři body posunuly Číči o jednu příčku v tabulce výše, kdy přeskočily dnešní soupeřky a aktuálně jsou tedy na pátém místě. Následující víkend se utkají s rezervou Teplic opět na domácí půdě.

Trenéři Baníku hodnotili utkání:

„Utkání s Chebem můžeme zařadit mezi ty méně pohledné, ale o to víc bojovné. Soupeř dobře bránil a podnikal nebezpečné brejky. S postupem času bylo zřejmé, že o vítězi utkání rozhodne jediná branka. O to jsme více rádi, že to bylo z našich kopaček.“

Další mistrovské utkání hrají ženy Baníku opět na domácí půdě, kdy soupeřkami budou tentokráte hráčky rezervy Teplic. Výkop je v sobotu 1. 4. 2017 v 15 hodin. Všichni jsou srdečně zváni.

Sestava:

Hůlová – Švamberová, Váňová, Ratajová (K), Hejduková – Budilová, Svobodníková, Medková, Tóthová – Zdzieblová, Polívková

Střídající: Nováková, Traubová a Kastnerová

Trenéři: Chlad Ondřej a Giampaoli Karel

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR