Pátek, 12 Květen 2017 09:20

Naše Číči v posledním kole fotbalové Divize A zajíždějí na půdu čtvrtého týmu tabulky - SK Sahara Vědomice.

Naše soupeřky v minulém kole prohrály na hřišti Chebu 2:3.

Vědomice v soutěži již nemohou skončit hůře než čtvrté, avšak mohou ještě atakovat třetí příčku Ervěnic. Naše hráčky mají již jisté páté místo v letošním ročníku soutěže.

Podzimní zápas na našem hřišti se Číčám nevyvedl a po porážce 1:4 si mistrovské body odvezly hráčky Vědomic.

Zápas SK Sahara Vědomice – Soušské Číči začíná v neděli 14.5. od 13:30.

Úterý, 09 Květen 2017 07:42

FK Baník Souš – SK Horní Bříza 3:1 (1:1)

ŽK – 0:1, bez ČK, 50 diváků. Rozhodčí: Petr Černý

Soušské fotbalistky se v posledním domácím utkání jara postavily celku z Horní Břízy.

Soupeř na jaře posílil, tak se mu dařilo i výsledkově. Přesto domácí hráčky se chtěly se svými příznivci rozloučit vítězstvím.

Zápas začal pro Číči velmi dobře. Už v 6. minutě jdou do vedení po tom, co se Zdzieblové daří proniknout středem hřiště a s klidem obstřelit vybíhající gólmanku – 1:0.

Hosté po rozehrávce okamžitě odpovídají svým útokem, ale jejich zakončení končí nad břevnem. Takovéto schéma hry lze pozorovat po celých 90. minut, šance se bleskově střídají na obou stranách a hra se přesouvá od jednoho pokutového území k druhému.

V 10. minutě musí domácí obrana odrážet prudkou střelu po rohovém kopu, z brejku se na druhé straně k zakončení dostává Medková po přihrávce od Svobodníkové, ale také obrana Břízy střelu blokuje.

Celý článek...

Pátek, 05 Květen 2017 08:34

Číči v sobotu přivítají na soušské umělce předposlední celek tabulky – ZKZ Horní Bříza.

Naše soupeřky v letošní sezoně zatím zvítězily jen dvakrát, a tedy naše hráčky budou favoritkami tohoto zápasu.

Druhá výhra našich soupeřek se zrodila v minulém kole, když na svém hřišti překvapivě porazily šestý Cheb 3:2.

V podzimním zápase na hřišti soupeřek naše hráčky zvítězily přesvědčivě 4:0 po brankách Polívkové, Novákové, vlastní a Králové. Dalším našim brankám zabránila vynikající domácí brankářka.

Zápas Souské Číči - ZKZ Horní Bříza začíná v sobotu 6.5. od 12:30 hodin.

Pátek, 28 Duben 2017 10:58

Po skvěle odehraném zápase v minulém kole doma s Pavlíkovem nastoupí v neděli naše Číči na hřišti posledního týmu tabulky – SK Baník Libušín.

Našim soupeřkám se v letošní sezoně nedaří. Zatím získaly pouhé 3 body za tři remízy. V minulém kole Libušín prohrál v Chebu 0:2.

V podzimním kole na našem hřišti se zápas proti Libušínu našim hráčkám vyvedl náramně. Vstřelily sedm branek, když o vysokém vítězství rozhodly již v prvním poločase, který vyhrály 5:0.

Zápas SK Baník Libušín- Soušské Číči začíná v neděli od 13:30.

Čtvrtek, 27 Duben 2017 08:47

FK Baník Souš – SK Pavlíkov 0:1 (0:1)

Bez ŽK a ČK, 60 diváků

Po minulém volném víkendu čekal v sobotu soušské fotbalistky na domácí půdě kvalitní soupeř a v současné době druhý tým divizní tabulky žen – SK Pavlíkov.

Ten má velmi dobrou bilanci 10 výher, 1 remíza a 2 prohry, a pyšní se také jednou takovým počtem vstřelených branek, než mají na kontě Číči. Dopředu tak bylo jasné, že poradit si s Pavlíkovem bude úkol nelehký, domácí hráčky šly ale přesto do utkání s jasným cílem poprat se o body.

Nervozita byla na kopačkách hráček Souše v úvodních minutách přece jen trochu patrná a herní převahu tak měly soupeřky.

Potom v sobě ale Číči, povzbuzované trenéry, probudily dravost a začal opravdový boj. Hráčky Pavlíkova předváděly kombinačně dobrou hru, domácí jim však nehodlaly nechat jediný balon zadarmo, a tak i ony se brzy přesvědčily o tom, že dnes je snadné utkání nečeká.

Výkony obou týmů se před koncem prvního poločasu vyrovnaly, pak ale přišla 44. minuta a s ní pro Souš nešťastný gól, kdy podkopnutý balon z dálky (ze vzdálenosti 27 metrů) přeletěl obrannou řadu i s gólmankou a zaplul těsně pod břevno.

Čtvrtek, 20 Duben 2017 08:39

V sobotu 22.4. přivítají naše Číči na svém hřišti velmi silného tradičního soupeře - SK Pavlíkov.

Naše soupeřky v minulém kole doma rozstřílely Cheb 6.1. V dosavadním průběhu soutěže zatím mají naše soupeřky bilanci 11-1-2 a náskok na naše hráčky 12 bodů.

Podzimní zápas na hřišti soupeřek ne našim hráčkám vůbec nevydařil a po porážce, kterou jsme u soupeřek utrpěli máme nyní Pavlíkovu co vracet.

Zápas Soušské Číči – SK Pavlíkov začíná v sobotu 22.4. od 12.30 na Souši.

Pátek, 07 Duben 2017 08:01

Naše Číči po dvou vítězných zápasech zajíždějí v neděli na hřiště svých sousedek v tabulce, čtvrtého týmu tabulky – VČSA Ervěnice.

Naše soupeřky v minulém kole zvítězily na hřišti Chebu 5:3 a mají tříbodový náskok v tabulce na naše hráčky.

V podzimním zápase na našem hřišti byl k vidění vynikající zápas, ke kterému přispěly oba týmy. Po závěrečném hvizdu svítil na časomíře hřišti stav 2:2. Dělení bodů v tomto zápase bylo zasloužené a diváci obou týmů odcházeli velmi spokojeni.

Zápas VČSA Ervěnice -Soušské Číči začíná v neděli 9.4. od 16:00 v Jirkově.

Úterý, 04 Duben 2017 08:19

FK Baník Souš – FK Teplice B 4:2 (1:1)

Branky Souše: 23. Medková, 60. Zdzieblová, 65. Tóthová a 77. Svobodníková

50 diváků; ŽK: 1:0 a bez ČK

Po těsném vítězství na domácí půdě nad Chebem v minulém kole vstupovaly hráčky Souše do utkání (opět na vlastním hřišti) s teplickou rezervou se záměrem více si zastřílet a samozřejmě udržet tři body na domácí půdě. To se jim nakonec podařilo, i když po první půli utkání byl výsledek nejistý.

Po opatrných úvodních minutách rozjíždějí Číči první útočnou akci, když Polívková vysílá z pravé strany přetažený centr, Tóthová sklepává balon před bránu a Váňová z náběhu zakončuje těsně nad brankovou konstrukci.

Následuje série podobných centrů, kdy soušské hráčky zkouší pozornost gólmanky Teplic, ale síť se jim rozvlnit nedaří.

V 16. minutě jsou v šanci hostující fotbalistky, ale stoperka Ratajová jejich útok zastavuje na hranici vápna.

Čtvrtek, 30 Březen 2017 09:28

Naše Číči po sobotní výhře hrají tuto sobotu opět doma. V rámci 13.kola Divize A přivítají rezervu Teplic.

Naše soupeřky jsou na osmém místě tabulky. V minulém kole naše soupeřky rozstřílely doma Horní Břízu 6:0 a dosáhly tak třetího vítězství v této sezoně.

V podzimním zápase na hřišti soupeřek naše hráčky přesvědčivě zvítězily 4:0. Naše branky vstřelily Polívková, Tóthová, Šumová a Králová.

Zápas Soušké Číči - FK Teplice B začíná v sobotu od 15:00 hodin na Souši.

Pondělí, 27 Březen 2017 09:22

FK Baník Souš – FK Hvězda Cheb 1:0 (0:0)

Branka: 70. Medková

Ve 12. kole divizní A soutěže žen hostila Souš fotbalistky z Chebu. Se soupeřkami odehrály Číči na podzim dokonce dvě utkání – v pohárovém remizovaly 1:1 a následně zvítězily po penaltovém rozstřelu, z divizního si po výhře 4:1 odvážely zaslouženě 3 body.

Mezi tři tyče se po krátké vynucené přestávce v podobě mateřských povinností postavila soušská patriotka Hůlová (dříve Penišková) a v dresu Baníku měla premiéru odchovankyně Kadaně Medková a také Kastnerová, která má fotbalové kořeny v Oseku.

Od úvodního hvizdu měly soušské hráčky jasnou převahu v držení míče i v počtu gólových příležitostí. Branku hostujícího týmu ohrožovaly nejen ze šancí vytvořených kombinační hrou, ale i z několika standardních situací.