sezóna 2011/2012

Pondělí, 04 Červen 2012 20:12

Naše ženy v posledním kole soupe?e uhrály po remíze 2:2 v Libušín? tak pot?ebný bod a v premiérovém ú?inkování týmu v mistrovských sout?žích získaly vynikající 2. místo v III. lize skupiny A.

Gratulujeme!!!

Středa, 30 Květen 2012 17:23

Naše velmi úspěšné ženy zajíždějí v neděli na zápas 22. kola na hřiště SK Baník Libušín. Libušín je v tabulce na 6. místě a naše fotbalistky mají na jeho hřišti velikou šanci potvrdit skvělé druhé místo v jejich premiérovém ročníku v mistrovských soutěžích.

V podzimním zápase na našem hřišti naše hráčky soupeřky vyprovodily desetigólovým přídělem a uzavřely tak velmi povedenou podzimní část sezóny.

Sobota, 26 Květen 2012 21:05

FK Baník Souš – FC M?lník „A“ 11:0 (8:0)

St?elkyn?: Schubertová Monika 6 (1., 5., 18., 24., 26. a 50. min.), Zdzieblová Andrea 2 (55. a 66. min), Harendar?íková Petra (17. min.), Schubertová Jana (33. min.) a Zimmermanová Nikola (41. min.).

ŽK - 0:2, bez ?K, Po?et divák?: 50

Naše ženy bojují o medailové pozice a tak proti poslednímu týmu sout?že splnily povinnost a jednozna?n? zvít?zily v posledním utkání na domácí p?d? v této sezón?.

Již v první p?li zaznamenaly naše ženy osm zásah? a ve druhé p?li p?idaly ješt? další t?i branky. Roli kanonýrky potvrdila Monika Schubertová, kdy vst?elila celkem šest branek. Hattrick mohla vst?elit i kapitánka Andy Zdzieblová, ale p?i zahrávání pokutového kopu (v 77. minut?) nast?elila pouze ty? branky.

Celý článek...

Pondělí, 07 Květen 2012 07:45

Autor: Karel Giampaoli

FK Baník Souš – TJ Sokol Chýše 1:3 (1:0)

Střelkyně branky Souše: Schubertová Monika (30. min).

ŽK - 2:2, bez ČK, Počet diváků: 80

Utkání nabízelo zajímanou podívanou. Hrál třetí se čtvrtým týmem tabulky. Bohužel utkání si ženy Baníku prohrály samy. V první půli nevyužili celkem pět vyložených brankových příležitostí. Jedinou branku vstřelila ve 30. min. Monika Schubertová. Ve 40. min. mohl hlavní sudí nařídit ještě penaltu za sražení domácí hráčky v pokutovém území, ale jeho píšťalka zůstala němá. První půle tak skončila jednobrankovým vedením domácích barev. Ve 2. poločasu nastal obrat ve vývoji utkání.

Čtvrtek, 03 Květen 2012 18:51

V sobotu přivítají naše ženy na soušském stadionu soupeřky z Chyše.

Na podzim naše ženy v Chyši podlehly 1:2, a tak mají soupeřkám doma co vracet.

Zápas začíná od 15:00

Sobota, 21 Duben 2012 17:13

FK Baník Souš - TJ VČSA Ervěnice 1:1 (1:1)

Střelci branek: Schubertová Monika (22. min) - Kolomazníková Miroslava (36. min.).

ŽK - 1:1, bez ČK

Počet diváků: 60

Utkání nabízelo zajímanou podívanou. Hrál třetí s druhým týmem tabulky.

Hra byla v první půli zápasu vcelku vyrovnaná. Utkání se hrálo ve velkém tempu, bojovalo se o každý metr hřiště. Skóre utkání otevřela kanonýrka Monika Schubertová ve 22. minutě. Ve 36. min. hosté vyrovnali. Střelcem byla Kolomazníková.

Neděle, 08 Duben 2012 07:14

autor: Edvard D. Beneš | nasemostecko.cz

FK Baník Souš - SK Sahara Vědomice 8:1 (poločas 4:1)

Střelci branek: Schubertová Monika 3 (22., 43. a 51. min.), Schubertová Jana 2 (26. a 71. min.), Penišková Michaela (37. min.), Zdzieblová Andrea (84. min.), Zimmermanová Nikola (86. min.) - Sasková Renata (10. min.).

ŽK - 1:0, bez ČK

Počet diváků: 30

Sobota, 07 Duben 2012 10:39

Naše ženy ?eká v sobotu další zápas III. Ligy. Od 15.00 hostí na svém h?išti celek SK Sahara V?domice. Ve 3. Kole jsme na h?išti soupe?e podlehli 1:4, avšak náš tým se stále ješt? seznamoval jednak sám se sebou a také s novou sout?ží.

SK Sahara V?domice je zatím na 5. míst? pr?b?žné tabulky a na naše hrá?ky ztrácí ?ty?i body. V minulém kole náš soupe? remizoval doma s Brozanami 2:2.

Čtvrtek, 29 Březen 2012 18:27

Naše ženy sobotu 31. 3. zajíždějí na horkou půdu vedoucího celku soutěže, ústeckého Uragánu.

Naše hráčky, které jsou v současné době na 3. místě v rozehrané soutěži, byly zatím jediným týmem, který dokázal Uragán porazit. Na podzim jsme na našem hřišti soupeřky překvapili a zvítězili 4:1. Od tohoto utkání neztratil soupeř žádný bod.

V minulém kole naše soupeřky zvítězily v Brozanech 1:0.

Neděle, 25 Březen 2012 16:10

Autor: Edvard D. Beneš / nasemostecko.cz

T?sným vít?zstvím nad Spartakem Dubice vstoupily do jarní ?ásti III. Ligy fotbalistek hrá?ky Baníku Souš. Ty na soušské um?lé tráv? svého soupe?e porazily 3:2.

Souš už po deseti minutách vedla, když se trefila M. Schubertová a když po p?lhodin? hry p?idala druhou branku domácích Zdzdieblová, vypadalo to, že se zápas p?eklopí v jednozna?nou záležitost. Opak však byl pravdou. Hostující tým za?al zvyšovat obrátky a za svou snahu byl odm?n?n kontaktním gólem. O ten se ve 36. minut? postarala výborn? hrající Fantová.