sezona 2014/15

Středa, 10 Červen 2015 20:59

DFK Teplice - TJ Baník Souš 2:2 (0:1)

Branky Souše: Svobodníková 2 (17. a 52. min.)

Ženy Baníku nastoupily do posledního utkání této sezóny proti DFK Teplice s cílem rozloučit se vítězstvím a udržet celkové 6. místo v soutěži.

Soušské ženy vstoupily do utkání aktivně. Již v 6. minutě pronikla do pokutového území Svobodníková, ale ve vyložené šanci nastřelila brankářku Teplic.

V 7. a 13. min. kopaly hostující ženy Tóthová a Polívková přímé volné kopy z levé strany hřiště ze vzdálenosti 23. metrů. Pokusy obou hráček skončily těsně vedle brankové konstrukce.

Celý článek...

Pátek, 05 Červen 2015 10:09

Naše Číči čeká v neděli poslední zápas sezony. V závěrečném kole nastoupí v Teplicích proti desátému týmu tabulky, domácímu DFK Teplice.

Naše soupeřky překvapivě v minulém kole prohrály na půdě beznadějně posledních Brozan 2:4. Před tímto zápasem měly Brozany na svém kontě pouhých 12 vstřelených branek za 20 kol!!!

V podzimním zápase na našem hřišti naše hráčky zvítězily 2:0 po brankách Polívkové a Kratinové.

Věříme, že naše Číči se s letošní sezonou rozloučí vítězně a poskočí na šesté místo v tabulce.

Zápas začíná v neděli od 17.00 hodin.

Úterý, 02 Červen 2015 07:15

TJ Baník Souš - Uragán Ústí n. L. "B" 3:1 (1:1)

ŽK - 0:1 a bez ČK, 40 diváků

Branky Souše: Tóthová (35.min.), Penišková (49.) a Svobodníková (54.)

Ženy Baníku nastoupily do posledního domácího utkání této sezóny proti rezervě Ústí n. L. s cílem rozloučit se vítězstvím.

Do zápasu vstoupily aktivně a výsledkem bylo několik střel z kopaček Zdzieblové, Svobodníkové, Tóthové a Schubertové. Ale ani jedna si nenašla cestu do sítě.

Hostující ženy podnikly ve 13. min. rychlý protiútok, ze kterého vstřelily úvodní branku utkání - 0:1. Hráčky Baníku zvýšily svou aktivitu, ze které měly několik příležitostí. Cestu do sítě si našla až střela z ostého úhlu Tóthové ve 35. minutě - 1:1.

O dvě minuty později vyslala dělovku z 20 metrů Ratajová, která se vrátila do sestavy po několika měsíční přestávce z důvodu zranění. Její střelu s probémy vyrazila lapačka hostí na roh.

Pondělí, 18 Květen 2015 06:54

TJ Baník Souš - SK Sokol Brozany 5:1 (1:0)

bez ŽK a ČK, 30 diváků

Branky Souše: Polívková 2 (25. a 58.), Svobodníková 2 (47.a 64.) a Tóthová

Ženy Baníku nastoupily do utkání s cílem ukončit sérii porážek z posledních zápasů. Což se jim podařilo, kdy jednoznačně přehrály soupeřky z Brozan a připsaly si tři mistrovské body.

Již v 1. minutě se do brankové příležitosti dostala Tóthová, ale svou příležitost neproměnila. Následně soupeřky z Brozan několikrát vystřelily na branku, spolehlivě chytající lapačka Lobo všechny střely kryla.

Skóre zápasu otevřela domácí Polívková. Nedříve se ve 13. minutě "zastřelovala", ale ve 26. min. již vstřelila branku z přímého volného kopu z 20 metrů - 1:0.

Poté se hra přesunula více do středu hřiště, kdy bylo k vidění jen několik střel ze střední vzdálenosti. Na konci první půle (ve 42. min.) soušské ženy podnikly rychlý protiútok, kdy po levé straně hřiště unikla Tóthová a "naservírovala" míč před branku. Nabíhající Polívková vstřelila branku, bohužel asistent sudího chyboval a pro ofsajd branka nebyla uznána.

Pátek, 08 Květen 2015 10:00

Naše ženy po vysoké domácí porážce s Ervěnicemi čeká v sobotu zápas na hřišti čtvrtých Postoloprt.

Naše soupeřky si v minulém kole zastříleli v Brozanech, které porazily 6:0.

V podzimním kole na našem hřišti jsme se rozešli se soupeřkami smírně 2:2 po brankách Tóthové a Peniškové.

Zápas v Postoloprtech začíná v sobotu 9.5. od 14.00 hodin.

Pondělí, 04 Květen 2015 07:43

TJ Baník Souš - VČSA Ervěnice 0:5 (0:3)

bez ŽK a ČK, 35 diváků

Ženy Baníku nastoupily do utkání s cílem odčinit porážku z Libušína. Bohužel opět zahazovaly brankové příležitosti a tak opět vyšly naprázdno.

První poločas zápasu se hrála aktivní kopaná, kdy se střídaly brankové příležitosti na obou stranách. Ženy z Ervěnic byly důraznější, jak v osobních soubojích, tak i před brankou a po zásluze vytěžily své šance. Branky vstřelily v 3., 32. a 34. minutě.

Soušské ženy si vytvořily také řadu brankových příležitostí, ale vždy jim chybělo štěstí nebo klid při zakončení. Největší příležitosti si vytvořily Svobodníková v 6. min., kdy po pěkné kombinaci jmenovaná pálila z 8 metrů a brankářka hostí výborným zákrokem vyrazila míč na roh.

Pátek, 01 Květen 2015 09:41

Naše Číči budou chtít na svém hřišti odčinit porážku z minulého kola v Libušíně a zároveň si udobřit svého trenéra, který byl celý týden z tohoto zápasu mrzutý.

Tento úkol však nebude jednoduchý, protože je čeká třetí celek tabulky – VČSA Ervěnice.

V podzimním zápase na hřišti soupeřek naše ženy podlehly zejména díky vlastním chybám 3:4. V tomto zápase vedly již 2:0, ale první půle nakonec skončila smírně 3:3. Rozhodující branku vstřelili domácí v 80. minutě po veliké chybě našich žen.

Zápas s Ervěnicemi začíná na Souši v neděli od 15.00 hodin

Pátek, 24 Duben 2015 08:48

V neděli čeká naše Číči cesta na hřiště jedenáctého týmy tabulky – SK Baník Libušín.

Naše soupeřky překvapivě v minulém kole zvítězily na hřišti Brozan 1:0 a dosáhly teprve druhé výhry v letošním ročníku.

V podzimním zápase na našem hřišti jsme vyhráli 4:2 po brankách Zdzieblové, Tóthové, Kartinové a Svobodníkové.

V tomto zápase naše Číči vedly po poločase již 3:1, ale v druhé půli zbytečně polevily a soupeřkám se podařilo snížit na 3:2. Uklidnění přinesla penalta v 79.minutě, kterou proměnila Svobodníková.

Zápas na hřišti Libušína se hraje v neděli 26.4. od 13:30 hodin.

Pondělí, 20 Duben 2015 07:12

TJ Baník Souš - SK SAHARA Vědomice 0:3 (0:1)

bez ŽK a ČK, 30 diváků.

Ženy Baníku nastoupily oslabené o několik hráček z důvodu nemoci či zranění. Nejcitelnější slabinou byla nepřítomnost brankářky Baníku Lobo. Tak se do branky musela postavit hráčka Kratinová.

Hrálo ve vyrovnané utkání soupeřů, kteří sousedí v tabulce divizní soutěže žen. Oba týmy se dobře znají, tak se více bojovalo o střed hřiště.

Ženy Vedomic předvedly hráčkám Baníku umění efektivity, když všechny branky vstřelila zkušená hráčka Reinová (v 1., 56. a 80. minutě).

Bohužel soušské ženy si vytvořily také řadu brankových příležitostí, ale oproti předcházejícím zápasům je zradila koncovka, kdy nedokázaly vstřelit branku ani z hranice malého vápna.

Pátek, 17 Duben 2015 08:17

Naše Číči po dvou výhrách s celky z čela soutěže, přivítají své sousedky z tabulky – SK Saharu Vědomice.

Soupeřky si v minulém kole doma zastřílely, když porazily poslední tým soutěže Brozany 8:0.

V podzimním zápase na hřišti soupeřek naše ženy odehrály smolné utkání. Díky chvilkové nekoncentrovanosti v první půli jsme obdrželi během šesti minut dvě branky, které otočily zápas ve prospěch domácích. I pře velké množství našich brankových příležitostí v dalším průběhu zápasu, odjížděly naše ženy domů s porážkou 1:2.

Zápas s SK Sahara Vědomice s hraje na Souši v sobotu od 10.30.