• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Úterý, 25 Únor 2014 07:56

news

SFK Meziboří – FK Havraň 0-5 ( 0-5 )

Zvěřina 2, Šusta 2 a Haspra

 

Viktoria Lom - Sokol Obrnice 0:3

Utkání nebylo ani v druhém náhradním termínu sehráno z důvodu opětovného nedostavení se celku Viktoria Lom (nedostatečný počet hráčů) a bylo pořadatelem turnaje kontumováno ve prospěch TJ Sokol Obrnice 3:0.

 

Rozvoj Polerady – FK Kozly 2:3 (80. minuta) (0:2)

Utkání bylo v 80. minutě utkání rozhodčím předčasně ukončeno. Konečný výsledek je předmětem šetření důvodu a viny ukončení utkání. Pořadatel turnaje po důkladném prošetření události ponechává výsledek dosažený na hřišti.

 

 

 

 

 

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR