• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Úterý, 25 Únor 2014 07:48

news

TJ Baník Souš o.s. – Sokol Březno 3:0 (1:0)

Branky: Štípek 2, Zápotocký

V neděli 23. 2. sehrálo naše A mužstvo poslední utkání zimního turnaje O pohár města Mostu skupiny Elite. Soupeřem byl poslední celek krajského přeboru Sokol Březno. Utkání bylo poznamenáno malým počtem hráčů jak z celku domácích, tak i hostů z důvodu zranění nebo onemocnění hráčů.

Otěže celého utkání jasně drželi hráči Baníku Souš a celou řadu šancí ke vstřelení branky nevyužili. Něco sami zahodili a dost toho pochytal hostující brankař. Konečné skóre utkání je úspěchem hostujícího celku.

I v posledním utkání, tak celek Baníku Souš nepoznal porážku a jasně vyhrál zimní turnaj skupiny Elite. Celkové výsledky budou k dispozici po závěrečné dohře odloženého utkání mezi celky FK Bílina – Sokol Březno ze dne 1. 3. 2014.

Sestava: Švarc (Unger) – Pátek, Zápotocký, Kopas, Levý, Christof – Karel (Černý), Hlaváček, Wagner – Smrž, Štípek

 

 

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR