• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Středa, 12 Únor 2014 07:46

news

TJ Baník Souš - Sokol Horní Jiřetín  6:0 (0:0)

Branky: Smrž 2x, Štípek 2x, Linka a Hošek, 50 diváků

V úterý dne 11.2.2014 od 18.00 hod. sehrálo mužstvo mužů další kolo zimního turnaje „O pohár města Mostu“ skupiny Elite. Jak je již tradicí, tento turnaj se hraje na hřišti s umělou trávou TJ Baníku Souš a v tomto případě se hrálo za umělého osvětlení. Hráli jsme proti celku z krajského přeboru a možno konstatovat, že v prvním poločase měli Soušští převahu, ale bez gólového využití, kdy si vytvořili pouze dvě příležitosti.

Ve druhém poločase bylo vše jinak. Navrátilec z hostování (SK Jirny – ČFL) Milan Smrž začal fotbalově řádit. Jeho příchodem na hřiště byla znát kvalita tohoto hráče. Nejdříve sám vstřelil dvě branky a na další dvě nezištně přihrál. Taktéž i ostatní jeho spoluhráči šli s jeho výkonem nahoru, neboť další střelec mužstva Štípek přidal 2 branky a zkázu pro tým Sokola Horní Jiřetín dovršili po jedné brance Hošek a Linka.

Trenér Souše Pavel Koutenský byl s výkonem hráčů spokojen pouze za výkon ve 2. poločase, ale jak stále tvrdí, je pořád co zlepšovat. V utkání trenér Baníku vystřídal všechny hráče z přípravy, kteří nejsou momentálně zraněni, během utkání měnil jednotlivé posty a střídalo se hokejově.

Trenér soupeře Sokola Horní Jiřetín pan Růžek ocenil kvalitu týmu ze Souše s tím, že byl spokojen s remízovým stavem po prvním poločase. Ve druhé půli se již projevila kvalita divizního týmu a také širší kádr v přípravě.

Sestava Baníku Souš: Unger (Švarc) – Svoboda, Zápotocký, Macháček – Wagner, Černý – Karel, Pátek, Hlaváček, Tůma, Štípek, Hošek, Smrž, Christof, Bartoš, Kopas, Diego Fernando Da Silva.


 

 

 

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR