• FK Baník Souš z.s.
  • FK Baník Souš z.s.
  • FK Baník Souš z.s.
  • FK Baník Souš z.s.
  • FK Baník Souš z.s.
  • FK Baník Souš z.s.
  • FK Baník Souš z.s.
  • FK Baník Souš z.s.
  • FK Baník Souš z.s.
  • FK Baník Souš z.s.
  • FK Baník Souš z.s.
  • FK Baník Souš z.s.
Pátek, 08 Březen 2013 16:36

P?inášíme vám kone?né výsledky a tabulky 14. ro?níku zimního turnaje muž? APOLLO CUP 2013, který se hrál tradi?n? na um?lce Baníku Souš. Turnaj byl rozd?len tradi?n? do 2 skupin (Elite a Premium).

V každé skupin? startovalo 8 mužstev. V každé skupin? zbývá ješt? odehrát po jednom utkání.

 

Stupn? vít?z?:

Skupina Elite:

1. Baník Souš

2. Slavoj Žatec

3. FK Bílina

 

Skupina Premium:

1. Viktoria Lom

2. Sokol Obrnice

3. SK Kopisty

Celý článek...
 
Pátek, 01 Březen 2013 08:52

news

Zápasy se odehrají na UMT Souš

Neděle 3. 3.:

SK Viktorie Lom - Sokol Ledvice (přátelské utkání) od 13,00 hod.

Sokol Údlice - FC Krokodýl Most od 15,00 hod.

 

Sobota 9. 3.:

FK Havraň - Mlékárna Braňany od 17,00 hod. (ještě není definitivně potrvzeno)

 

Sobota 16. 3.:

Rozvoj Polerady - SK Kopisty od 10,30 hodin

 

 
Pátek, 01 Březen 2013 08:48

news

V úterý a ve st?edu byly odehrány další dohrávky fotbalového turnaje APOLLO Cup – skupiny Elite

Úterý 26. 2.:

FK Baník Souš - FK Slavoj Žatec 2:0 (1:0)

 

St?eda 27. 2.:

FK Bílina - Sokol Horní Ji?etín 0:0 (hráno v Bílin?)

FK Litom??ice - AFK LoKo Chomutov 8:0 (4:0)

 

Termíny dalších dohrávek:

Sobota 2. 3.:

FK Litvínov - AFK LoKo Chomutov od 13,00 hod. (UMT Litvínov)

Sokol Horní Ji?etín - 1.FC Spo?ice od 15,00 (UMT Souš)

 

Úterý 5. 3.:

FK Litvínov - Sokol Horní Ji?etím od 17,30 hod. (UMT Litvínov)

 

St?eda 6. 3.:

FK Slavoj Žatec - FK Litom??ice od 18,00 hod. (UMT Souš)

 
Čtvrtek, 21 Únor 2013 21:38

news

V ned?li 23. 2. bude na našem h?išti odehráno 7. kolo skupiny PREMIUM 14. ro?níku zimního fotbalového turnaje APOLLO CUP.

Rozpis zápas? 7. kola:

10,30 hod.: FK Havra? - Mlékárna Bra?any

12,30 hod.: Rozvoj Polerady - SK Kopisty

14,30 hod.: Sokol Údlice - FC Krokodýl Most

16,30 hod.: Viktorie Lom - Sokol Obrnice

 
Středa, 27 Únor 2013 10:55

news

Ve v?erejší dohrávce APOLLO cupu skupiny Elite porazili naši muži soupe?e ze Žatce.


FK Baník Souš - FK Slavoj Žatec 2:0 (1:0)
Branky: Pícha a Veselý

   
Čtvrtek, 21 Únor 2013 21:34

news

V sobotu 23. 2. bude na našem h?išti odehráno 7. kolo skupiny ELITE 14. ro?níku zimního fotbalového turnaje APOLLO CUP.

Rozpis zápas? 7. kola:

10,30 hod.: FK Baník Souš - soupe? bude up?esn?n

12,30 hod.: FK Bílina - LoKo Chomutov

14,30 hod.: FK Litvínov - Sokol Horní Ji?etín

16,30 hod.: FK Slavoj Žatec - FK Litom??ice

 
Neděle, 17 Únor 2013 21:46

news

V neděli 17. 2. pokračovalo dalšími zápasy na našem stadionu 6. kolo 14. ročníku zimního fotbalového turnaje APOLLO CUP skupiny Premium.

V čele tabulky je s jednobodovým náskokem před Obrnicemi tým Lomu.

Výsledky 6. kola:

Sokol Obrnice - FK Havraň 5:4 (3:2)

Viktorie Lom - FC Krokodýl Most 6:2 (4:1)

SK Kopisty - Sokol Údlice 3:1 (1:0)

Mlékárna Braňany - Rozvoj Polerady 1:5 (1:2)

 
Úterý, 19 Únor 2013 08:52

news

Dohrávka 1. kola turnaje APOLLO CUP skupiny Elite FKJ Bílina – Baník Souš se bude hrát tuto středu 20. 1. Od 18,30 hodin na hřišti v Bílině.

 
Pátek, 15 Únor 2013 12:48

news

V neděli 17. 2. bude na našem hřišti odehráno 6. kolo skupiny Premium 14. ročníku zimního fotbalového turnaje APOLLO CUP.

Rozpis zápasů 6. kola:

10,30 Sokol Obrnice - FK Havraň

12,30 Viktorie Lom - FC Krokodýl Most

14,30 SK Kopisty - Sokol Údlice

16,30 Mlékárna Braňany - Rozvoj Polerady

 

Strana 1 z 5

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR