Pondělí, 12 Březen 2012 21:45

Po dohrávce 5. kola a nedělním závěrečném kole je ve skupině Premium rozhodnuto. Vítězem 13. ročníku turnaje APOLLO CUP ve skupině Premium se stalo mužstvo SFK Meziboří

Výsledky:

Celý článek...

Středa, 14 Březen 2012 18:58

V minulých dnech byly administrativně dohrány zbývající zápasy skupiny Elite turnaje APOLLO CUP. Naši hráči po kontumační výhře nad Horním Jiřetínem zvítězili ve 13. ročníku zimního fotbalového turnaje APOLLO CUP.

Čtvrtek, 08 Březen 2012 18:05

V neděli 11.3. se na našem stadionu koná 10. kolo skupiny PREMIUM 13. ročníku zimního fotbalového turnaje APOLLO CUP.

Rozpis zápasů 10. kola:

10,30 SFK Meziboří - Sokol Obrnice

12,30 FK Havraň - SK Kopisty

14,30 SK Viktoria Lom - TJ Baník Březenecká CV

Úterý, 06 Březen 2012 19:04

Ve čtvrtek 8.3. můžete na našem hřišti shlédnout od 18:30 dohrávku 5. kola skupiny PREMIUM zimního fotbalového turnaje APOLLO CUP mezi FK Havraň a FK Kopisty.

Pondělí, 05 Březen 2012 17:20

V sobotu byly na našem hrišti odehrány v rámci 9.kola zimního turnaje APOLLO CUP pouze 2 zápasy.

Vzhledem k onemocn?ní hrá?? byly odloženy duely Slavoj ŽATEC - Havran KRYRY a TJ Sokol Horní Ji?etín - FK BANÍK SOUŠ.

I když naši hrá?i do boj? nezasáhli, stále vévodí tabulce skupiny Elite.

Výsledky odehraných zápas? 9. kola:

Pondělí, 05 Březen 2012 17:34

V neděli 4.3. bylo odehráno 9. kolo turnaje APOLLO CUP, skupiny Přemium.

Nabitý týden měly týmy Meziboří a Lomu, které v sobotu dohrávaly odložený zápas 6, kola.

Vedoucí tým Meziboří i po nedělní porážce s pátými Kopisty stále vede tabulku skupiny Premium.

Výsledky zápasů:

Sobota, 03 Březen 2012 10:38

Pro onemocn?ní hrá?? FK Baník Souš je odložen dnešní zápas 9. kola turnaje APOLLO CUP mezi FK Baník Souš a TJ Sokol Horní Ji?etín plánovaný na 16:30.

O náhradním termínu tohoto zápasu vás budeme informovat.

D?kujeme za pochopení.

Pátek, 02 Březen 2012 17:01

Pro nemoc hrá?? v týmu Havran Kryry bude odloženo plánované sobotní útkání 9. kola turnaje APOLLO CUP mezi Slavojem Žatec a Havranem Kryry.

Na plánovaný ?as výkopu odloženého zápasu (16:30) se posouvá zápas TJ Sokol Horní Ji?etín a FK Baník Souš.

Úterý, 28 Únor 2012 17:50

Rozpis zápasů 9. kola:

10,30 Sokol Obrnice - SK Viktoria Lom

12,30 TJ Baník Březenecká CV - FK Havraň

14,30 SK Kopisty - SFK Meziboří

Čtvrtek, 01 Březen 2012 16:28

Ve st?edu byla na našem stadionu odehrána dohrávka 6. kola turnaje APOLLO CUP skupiny Elite. Domácí tým FK Baník Souš p?ivítal soupe?e z Loun a v p?ípad? výhry se mohl vyhoupnout do ?ela pr?b?žné tabulky.

V útkání naši hrá?i nenechali nikoho na pochybách, že první p?í?ka v turnaji bude pat?it domácím a ze svým soupe?em si s p?ehledem poradili.

FK Baník Souš - FK Louny 4:1 (1:0)

Baník Souš : Unger – Popelka,Bartoš,Lorenc,Jirák,Anton?,Ihradský,Da Silva,Laibl,Veselý,Vodi?ka

St?ídali : Karlovec,Jung,Dolejška,

FK Louny : Jind?ich – Sainer,V.Suchý,Matyáš,Strelec,J.Suchý,Fridrich,Hnátek,Podražek,Trup,Watzka

St?ídali : Lazarik,Köchrt

Branky : Veselý,Ihradský,Lorenc,Laibl - Podražek

Rozhod?í : Javorek,Moder,Valenta